Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este elfelejtettem hajmosás...

Este elfelejtettem hajmosás után sapkát adni 5 hós babámra, csak másfél óra múlva vettem észre. Van hajacskája. Megfázhat? Ráadásul fürdetéskor sem volt valami meleg (23c), mert már sírt olyan álmos volt.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem: a vizes hajára sapkát szoktál húzni száritás helyett? Ha ettől eddig nem fázott meg, most se fog.
2010. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom megtörölted a haját, illetve 22 fok van a lakásban. Ha igen, nyugi, nem fog megfázni. Mi sosem adtunk rá sapkát, s semmi baja sincs.
2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem csuromvizes a haja, jól megtörölgetem mindig. Igen, szoktam rá adni vékony szellós pamutsapkát. Állítólag nekik még nem lehet hajszárítózni a fülük miatt. Vagy nem jól tudom?
2010. nov. 4. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem adtam sapkát a fiamra.
2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Anyósom is sapkát tett a fiam fejére az első 3-4 fürdetéskor. Én csak 2 hónapos koráig adtam rá sapit, utána megtörölgettem és kész. Biztos nem lesz baja, ne aggódj. :) Nem olyan pici már.
2010. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szárítottam a haját amikor kicsi volt és sapkát sem adtam rá.Semmi baja nem volt,pedig volt haja normálisan.Nálunk 22 fok van.Ált.a szopi alatt meg is száradt.
2010. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se adok rá soha sapit. A nagyra se tettem, ha rövid a haj, jól megtörlöm, amikor hosszabb, akkor jön a hajszárító.

(Nálunk a 23fok már kánikulának számít még fürdésnél is.)

2010. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , megnyugodtam - elsőbabás túlaggódós vagyok.:)
2010. nov. 4. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem adtam sapit a fiúkra hajmosás után. És nálunk max 21 fok van este.

Nálatok a 23 fok bőven melegnek számít.

Én mindig hajszárítóztam őket, persze nem a max fokozattal, és nem a közvetlen közelről.


Azért egy 5 hós baba már nem olyan kis védtelen, nyugi, semmi baja nem lesz.

2010. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem adtam soha sapkát a fiamra, ilyet még enm is hallottam. Most múlt 27 hónapos, gyönyörű, erős haja van, és eddig egyszer volt megfázva (nem a hajmosástól). Ne aggódj, hidd el, nem érdemes.
2010. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!