Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 14 hónapos kislányom meg...

A 14 hónapos kislányom meg van fázva. Még csak az orra folyik, van valami neki való vitamin amivel hamar kilábalhat szegénykém?

Figyelt kérdés

Még ma jött ki rajta,így orvosnál nem voltunk.Csak előtte gondoltam megkérdezek néhány tapasztalt anyukát.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 4. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
C vitamint adj neki.
2010. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Cebion csepp, de gondolom ismered. :)

Én a 7 hónapos lányomnak csak azt adtam, és hamar meggyógyult. Jobbulás!

2010. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint hatásos.már megyünk is és megvesszük

köszi szépen!

2010. nov. 4. 11:23
 4/6 anonim válasza:
Én a homeopátiás sinupret cseppet adtam,nagyon jó+nasivin orrcseppet vagy szintén homeos orrsprayt Euphorbium comp.-Heel a neve.A cebion cseppet minden nap adom neki.
2010. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyhe megfázás esetén nem feltétlen kell tömni gyógyszerekkel, Otrivin Baby vagy Nasivin Baby is sokat segíthet. Porszívózod az orrát? Ezekkel az orrcseppekkel fellazíthatod váladékát, könnyebb kiporszívózni orrából, naponta többször.

Ha már akut a probléma, torokfájással és vagy köhögéssel párosul, akkor irány a doki.

2010. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs olyan orszívónk ami porszívóra csatolható,de már lehet venni kéne.

köszönöm mindenkinek a segítséget

2010. nov. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!