Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég ha ezeket használom a...

Elég ha ezeket használom a 13hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Meg van picit fázva,folyik az orra,láza nem volt,és szépen eszik is,ugyhogy a torka biztosan nem fájhat.

Otrivin baby orrsprayt használunk,és szivom az orrát,gondoltam,h adnék még neki oscillococconiumot is.

Elég ez igy neki?

Orvoshoz nem igazán szeretném elvinni,mert nehogy elkapjon vmit,már a doki nénivel beszéltem,ö is mondta,h jó ez az orrspray,nem kell hozzá elmennünk,h ha csak ennyi a baja,viszont az oscillococconiumot nem kérdeztem töle,mivel homeopátiás készitmény,igy biztos nem ártanék vele neki.

Ugy gondolom meg van csak fázva,de mondjuk jön a szemfoga is felül az egyiknek már látni picit a csücskét,alul már kint van neki mindkettö.

Lehet,h arról folyik az orra,h jön a foga?

Ja,és ha van más ötletetek az oscillococconium helyett,akkor várom azt is.


Elöre is köszi a segitségeteket.


2010. nov. 4. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

fogtól lehet náthás, persze

az oscillot kúraszerűen add, 1/2 ampulla hetente

épp most kezdtük el mi is, homeopátiás orvossal beszéltem, ő ajánlotta

e mellett Echinachea 15 Ch, 1 hétig napi 1x5 golyó, 1 hét szünet és így tovább, egészen a tél végéig.

2010. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adj még neki Cebion cseppet, 1O cseppet egy nap.
2010. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!