Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos lány 7x100ml tápszer...

1 hónapos lány 7x100ml tápszert eszik naponta, az normális?

Figyelt kérdés
Kicsit a súlya miatt aggódok, 3480-al született, 3260-al jött haza, most épp alulról súrolja a 4kg-ot.
ma 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
18%
Hogyne lenne az. Ha aggaszt kérdezd meg a védőnőt/ gyerekorvost. Lehet nem elég tápláló neki a tápszer.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Se az anyatejnél nincs olyan hogy nem elég tápláló, sem a tápszernél.

Egyébként nincs vele baj. Az én lányom az elején evett mint a világtalan, az első hónapban 1.2 kilót hízott, utána pedig hónapról hónapra kevesebbet. Most már van hogy egy hónap alatt nem hízik semmit.

1.5 éves.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2# ha egy hónap alatt majdnem 800 grammot hízott, akkor miért ne lenne neki tápláló? Ez bőven a minimum "elvárás" felett van! Amúgy úgyis annyit iszik, amennyit kíván, és amennyi kell neki, egy milliliterrel se többet. Ők nem gépek.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mennyit kellett volna híznia?

Heti 100 az elvárt minimum, 150 az optimum. A gyereked meg sokszorosát hízta. Hova hízlalnád még?

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Testsúlykilogramm * 150 ml az ajánlott napi adag. Ennél még többet is eszik, miért kevesled?

Jól is hízik. Mi a gond?

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a gond. Csak mert nem a tankönyv szerint hízik havi 1kilót? Nem baj. Nekem 550grammot hízott az első hónapban.
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Enyém első hónapban 400 grammot hízott, védőnő többször kifejezte aggodalmát a súlya miatt, pedig nem időre etettem, hanem mikor éhes volt. Amúgy beindult jobban a hízása ezután, nincs és nem is volt ételallergiája vagy bármi.


Nincs gond a mennyiséggel.

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

5, szerintem a kérdése pont azért merült fel hogy ilyen "sok normális e? De mégha nem is, elég sok jó válasz érkezett.

Az a szó egy csecsemőnél hogy hízlalni, nem épp a legszebb. Értem hogy anonim oldal, de egy kicsit itt is kéne tartani a jó modort.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha anyatejes lenne, akkor senki nem mondana semmit rá, akkor 1 kg-ot is hízhat egy hónapban. Nyilván ha igényel ennyit, akkor egyen. Nem tudom normális e, de mégsem hallgathatod, hogy sír az éhségtől.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!