Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekülés a jobb?

Melyik gyerekülés a jobb?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekről a gyerekülésekről? Esetleg van már valakinek ilyen?

[link]

Vagy esetleg ezt vegyük inkább?

[link]


2010. nov. 3. 13:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem nézted még a Nania gyereküléseket? Van olyan ami 0-18kg-ig van. Nekünk Jané Racing van, de az 48000 volt. Mondjuk mi sem akartunk drágát venni, de én azt fontosnak tartom, hogy megbízható és biztonságos legyen. Nekünk bevált.
2010. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

9-18 kg!! NÉZZ szét valamelyik aukc iós oldalon (tesz-vesz, vatera) Ott rengeteg van akár picit használtan is.


éN Így vettem egy BeSafe ülést 30 ezerért 90 ezer helyett egy jómódú családtól.

Hibátlan volt!

Elememtünk egy bababoltba kipróbálni hogy melyik kényelmes a kisfiamnak és amelyikben jól ült, azt megnéztem az aukciós oldalakon.


Szerintem inkább legyen picit használt, mint a 9-25 kg-ig lévő.

Ott tényleg a biztonsági övvel kell bekötni a gyereket és amíg kicsi, addig az autó öve lehet hogy nem lesz jó a mostani magasságához.

2010. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Mi ma vettünk a Brendonban egy Nania autósülést 11.490,- Ft volt és 9-36 kg-ig használható. Nagyon szuper!!!
2010. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is 9-18kg vegyél ülést biztonságosabbak.Nézz szét vaterán teszen egyébként van a Minimanóban egy csomó jó ülés nem tudom pesti vagy vagy sem de ott van Top Raider 25000.-ért.

2010. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


szépnek nem szép, de alacsonyabb árkategória és nem teljesen ismeretlen márka.

2010. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Nem volt drága, de nagyon praktikus és ha nagyobb lesz a kislányunk akkor is teljesen jó helyen lesz az öv.

2010. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A Top rider is 9-25 kg-ig gyárt ülést.
2010. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az infókat, és a válaszokat. Amúgy a 9-25kg-os ülést is 18kg-ig a saját övével kell használni és 18kg felett, van az autó biztonsági öve. És utána a következő kategóriában lévő gyereküléseket szintén már az autó biztonsági övével kell használni. Szóval szerintem ugyanaz a kettő. 9-36gk-ost már én sem tartom biztonságosnak. Még egyszer köszönöm mindenkinek!
2010. nov. 7. 10:33
 19/20 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon szép nekem elég drága ezért a teszen vettem használtan.
2010. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!Én is az elsőt nézegettem vaterán.19500 Ft-ba kerül kiszállítással.:)
2010. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!