Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fordult már elő hogy nem...

Fordult már elő hogy nem tudtatok rájönni miért sír? Mostanában mindig rájön délutánonként,1 másfél órát csak sír. Semmi nem jó olyankor neki

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyi idős.


Ha pici, akkor a tipikus "hasfájós" sírás, aminek csak a neve hasfájós, valójában senki, még az orvosok sem tudják, hogy mi okozza. Rendszerint délutánonként, esténként jön elő, azonos időben.

2010. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 16 hos és esténként elkapja a sirás olyankor csak sir vagy másfél orát csak akkor nyugszik meg ha már a vizben van.

Ma jöttem rá ohgy várja a fürdést.

2010. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:) Hm..az is lehet, hogy csak a figyelmedet szeretné kivívni...

A nagynéném kisfia már 2 éves elmúlt és minden egyes ébredés után sír(akár reggel, akár délután)... Jól kisírja magát, utána pedig megy a móka, na meg a rosszalkodás:)

Nem tudjuk mitől lehet, de tényleg nem volt még olyan alkalom, hogy ne sírt volna ébredés után...

üdv.

2010. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még pici, 4 hónapos. Az igaz hogy hasfájós de ez nem olyan mint amikor fáj a hasa. És nem hiszem h az a baja h keveset foglakozok vele, mert mindig játszunk ha fel van, vagy "beszélgetünk". Ha rájön a sírás olyankor semmi és sehogy nem jó neki.
2010. nov. 2. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán fogzik. Nagyon tud sírni az én fiam is, amikor fáj az ínye (7 hónapos).
2010. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!