Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már cirkuszban 1,5...

Voltatok már cirkuszban 1,5 év alatti babával?

Figyelt kérdés
Kaptunk 4 tiszteletjegyet cirkuszba,15 hós babával el merjünk menni? Elég izgága,hogy ülne végig egy előadást?
2010. nov. 2. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogyan sem.
2010. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vinném el. Egy ekkora baba azt élvezi, ha rohangálhat, szöszölhet...nem tudna megülni. Ha csak nem olyan természetű, hogy megmarad nyugton...de írod, hogy nem...
2010. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ülné végig. Kisfiammal rendszeresen járunk (16 hónapos) kosármeccsre, mert ez a hobbynk apukájával. Felváltva futkozunk vele a csarnokban a meccs közben. Rettenetesen élvezi, hogy a mini kosárlabdájával a szünetben bemehet a pályára "dobálni". Egy percig nincs el az ölünkben. De legalább így együtt a család. Cirkuszba biztos nem vinném, mert kevés lenne a mozgástere az előadás közben.
2010. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. ennyi idősen gondolkodtam rajta, mert mi is kaptunk jegyet, de azt mondta a cirkuszos hölgy telefonon, hogy semmiképp nem ajánlaná ennyi idős gyereknek, mert nemcsak hosszú, de nagyon hangos is az előadás.
2010. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 22 hónapos unokaöcsémet elvitték (Apuka ötlete volt), és kb. fél órát bírt végigülni, utána csak kínlódtak, mert nem bírt megmaradni a fenekén. Szóval ne vigyétek szerintem!
2010. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!