Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz 1 éves a baba és...

Most lesz 1 éves a baba és még mindig nagyon hullik a hajam, ez normális?

Figyelt kérdés

Eddig nem aggódtam mert tudom normális hormonok stb, de 4. Hótól térig hatolunk benne, lassan alig marad hajam…..


Másnál is iylen sokáig tartott?

1-2 hónappal ezidáig végig szedtem terhes vitamint és vasat is pedig ( nőgyógyász javaslatára a terhességnél levő verkepem alapján)



aug. 25. 13:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Szoptatok mèg.

Mikor múlik el? És mi segíthet?

aug. 25. 13:38
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
3 éves koráig szopott az enyém de a hajam sosem hullott. Se szülés után, se szoptatás abbahagytával. Szerintem nem ártana neked egy vérvétel.
aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Új vérkép nem ártana.
aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 akkor te szerencsés vagy ;)

Ez elég általános jelenség, sokunknak sajnos hullik, amíg a hormonok helyre állnak.


Egyszerűen csak eddigre szerintem be kellett volna állnia a dolgoknak…

aug. 25. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:

Most tölti a 12 hót a héten, azt olvastam most hogy általában 10, de legkésőbb 1 év körül abba kell maradnia a hajhullásnak


Ha 3-4 hét múlva sem csökken, akkor nézetek vérképet

aug. 25. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam 8 hónapos lesz. Nekem az a brutál hajhullás 6 hónapos koráig volt nagyjából, most màr szépen vissza is kezdett nőni a sok babahaj meg fent is látom az “antennáimat”. Mai napig szedek baba-mama vitamint, amit szoptatás ideje alattra is terveztek nem csak terhességre. Étrended milyen? Nekem GDM-em volt, de azóta is odafigyelek és próbálok egészségesen napi 5x enni és sok vizet inni.
aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6 vegyes étrenden vagyok, szerencsére megúsztam Gdm-et, de tény, hogy sok ch-t eszem és befigyelnek finomított/edesebb kajak is bőven, az egészségesek mellett. :/


A vitamint 1-2 hónapja abbahagytam, de szerintem akkor újra kezdem!

aug. 27. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesz és rövidebb frizura.
aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!