Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, ha néha...

Rossz anya vagyok, ha néha baromira felidegesít, mikor éjjel nem bírom visszaaltatni a babámat?

Figyelt kérdés
Borzasztó lelkiismeretfurdalásom van, mert néha nagyon ki tudok jönni a sodromból, amikor többszöri próbálkozásra sem megy a visszaaltatás az éjszaka közepén én meg kivagyok a fáradtságtól. Pontosan tudom, hogy szegény babám mennyi mindentől szenvedhet éjszaka (fogzás, szepa, mozgásfejlődés, stb.), és nem jó kedvében csinálja ő sem, de van, hogy ezt akkor nem tudom tudatosítani magamban és nagyon ideges leszek, vele is idegesen bánok és ettől nyilván ő sem tud ellazulni. Reggel meg persze nem tudok megbocsátani magamnak, miért nem tudtam higgadtabb maradni vele. Ilyenkor vajon benne is lehet törés, ha így alakult egy éjszaka?
aug. 20. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Az alvásmegvonásba konkrétan bele lehet halni. Alapszükséglet, és súlyos károkat okoz az agyban, ha nincs kielégítve. Teljesen természetes és normális, ha feszült leszel. Önostorozás helyett szervezd meg, hogy ki tud aludni magad hetente legalább egyszer.
aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is voltak ilyen időszakaim. Olyankor egyértelműen átvette az apja, plusz mindig figyelt hogy ne mindig én keljek a babához vagy ne mindig én altassam vissza.
aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy rossz anya. Nálam is volt ilyen. Mikor leválasztottam onnantól lett nálunk jobb a helyzet mert nem kelt annyit és amikor kelt is gyorsan visszaaludt már plusz nem alapból idegesen mentem be hogy na már megint a cici, meg apuka is tudott már segíteni.
aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz anya. Mosolyogva dalolaszva kéne ezt csinálni vagy mi? Persze, hogy nyűgös az ember, amikor alszik vagy aludna, de nem tud. Ilyenkor nem is a babára vagy ideges, hanem inkább magára a szituációra. Ne érezd rosszul magad ez miatt.
aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig rossz alvó volt most 2,5 most a delutani alvason megy a szenvedés nagyon rosszul érzem magam mert elvesztem a turelmem de ha nem alszik akkor meg délutan 5 kor alszik be… borzasztó
aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Engem is baromira idegesít🫣 pláne hogy nem vagyok hozzászokva. Kisfiam anno (ő már nagy) ha fel is sirt neha, cumi vagy simi es 2 perc alatt aludt tovább.

Na a kislányom borzalom. Van hogy ha valami zavarja 20 percenként felkel kivagyok tőle. Néha már nem is tudok türelmes lenni. Szerencsére nem mindennapos, mert általában alszik éjjel végig, de elöfordul és akkoe brutál.

aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!