Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek korábban cicin aludt...

Akinek korábban cicin aludt el a babája, de aztán elfogyott a tejci, hogy fogadta a baba?

Figyelt kérdés

4 hónapos kislányom este is,éjjel is cicin alszik el. Egyelőre van tejem,csak ezen gondolkodtam,hogy mi lesz,ha majd nem lesz?

Tapasztalatok?

köszi


2010. nov. 1. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

ezen én is gondolkodtam mikor még cicifüggő volt,hogy mindig nem fogom majd így altatni

nálunk a szitu az volt hogy 15 hós ,1 hete nem cicizik..mert jönnek már a rágófogai és mindig ráharapott a cicimre is,én ilyenkor rászóltam..nem szabad,hát erőteljesebben...sírt...és utánna nem kellett neki..

az altatás onnantól kezdve rémálom...

sokkal kényelmesebb volt a ciciztetés..

de egyszer le kell szoknia...

ringatom ha itthon vagyunk...babakocsi,vagy autóba elalszik..este is ringatás..éjszaka csak simizni kell ha felébred...

a ringatásról is leakarom szoktatni mert 12 kg..

2010. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miután elválasztotta magát könnyebb lett az altatás. 10 perc alatt beveri a tápit, befordul és alszik.

előtte átlag 1 órán keresztül cicizett.

11hós

2010. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az esti cicit, lecseréltem szándékos tápszerre 3 hónapos korában. Emellett napi 11x szoptt, szóval lehet neki fel sem tünt.:-) Megettem a karomban üvegből és szépen felsétáltunk a szobájába, betettem az ágyba és csodák csodája elaludt. Azóta már evés nélkül is elalszik, ezzel a taktikával is 7 hónapig ment a szoptatás. Végülis ő magától választotta el magát szép fokozatosan a 7. hónapban egy hónap alatt, így nem volt nehéz.
2010. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónaposan én választottam el a kisfiamat, mert éjjel 5-6 szor is kelt, és csak a cici kellett neki. Nagyon kimerült voltam. Egyik este aztán babatejet adtam neki. 3 nap után átállt, és azóta (16 hónapos) elaltatja magát a babatejcijével, és átalussza az éjszakákat. Azóta már rendszeresen a mamiáknál is alszik gond nélkül.
2010. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!