Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannban megéri Pamperst...

Rossmannban megéri Pamperst venni?

Figyelt kérdés

Pampers Slep&play 3-as pelust használunk. most kaptam a 400Ft-os kuponokat, plusz betudnánk váltani még a 15% kedvezményt is.(feltéve ha beváltják)

Valaki tud árat viszonyitani: Tesco, rossmann, Cora....megéri?


-a popsitörlőket is érdemes ott venni ilyen kdevezményekkel?


esetleg árat tud valaki kb?


2010. nov. 1. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég 2000ft-ért vettem ezt a márkát és méretet a tescoban.Nekem annyira nem tetszik.. akkor 35 ft egy db.a tescos az 40,45/db.szintén tescoban 4ft a tg szines popsitörlő és jó:) nálunk itt a közelben nincs rossmann ezért nem tudom az milyen árakban van..
2010. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi. :)


tescos popsitörlőt mi is használunk, főleg ha akciós, a kéket, az tényleg jó.

2010. nov. 1. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Én dm-ben szoktam venni. Egyszerre többet is veszek, beváltom rá a 25%-os és a 15%os kupont is, így 40%kedvezménnyel veszem a pelust. Ennél olcsóbban sehol sem lehet hozzájutni. Mi az active-ot használjuk, a 4es méretben (de amúgy tökmindegy, mert ugyanannyiba kerül a kisebb is, csak pár darabbal kevesebb van benne). Kinézem, hogy hol van giant pack (a kartondobozos, abban 111 pelus van). Egy ilyen doboznak 6000 ft körül van az ára, ebből veszek kettőt, így a végösszeg 7000 ft, és van 220 pelenkánk. Most fél éves múlt a kislányom, eddig négyszer vettem pelenkát, mióta megszületett (öszesen 28 ezer ft), de a negyedik adagot most bontottuk ki, ez kitart kb 2 hónapig legalább. Ennél olcsóbb nem lézetik.
2010. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megéri. A rossmanban vannak a legjobb árak. Főleg ha eleve akciós és még beválltod a 15%-ot. Utána a Müller még jó áras.
2010. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja 4300 ft a Rossman. A 92db-os 3-mas.
2010. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

még az elején járunk a pelus dolognak, a kislányom 12 hetes múlt :)

Dm-ben is hallottam hogy jók az árak, bekem oda "csak" a 15%-os kuponom van 5000Ft felett.

2010. nov. 1. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
A Rossmannban nem árulják a Sleep and Play pelust (nem tudom, hol van a megfelelő jel), legalábbis nekem ezt mondták, amikor rákérdeztem. Az csak akkor van, ha valamilyen különleges akció van.
2010. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tesz-veszen 1800.-ért tudsz venni pampers sleep&play pelust.Nézd meg
2010. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

kedves utolsó előtti, éppen most telefonált apum, hogy nem árusitanak S&p pelust :(

active babyt vettünk, hát majd meglátjuk. köszi az infókat mindenkinek.

2010. nov. 2. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!