Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza a 16...

Hogyan szoktassam vissza a 16 hónapos fiam a kiságyba?

Figyelt kérdés
Sajnos elkövettem egy nagy hibát, a kisfiam szinte kezdetektől köztünk alszik. Az elejében nem is volt ezzel gond, kényelmes volt így, viszont most, hogy nagyobb, már nagyon elfajult a dolog 😀 Rugdos, forgolódik, fejbe vág, nem lehet éjszaka nyugodtan pihenni. Napközbeni alvásál sem merem egyedül hagyni, nem tudom már annyira "körbe barikádozni", amin ne menne keresztül, így az itthoni dolgaimmal sem haladok. Természetesen próbáltam, hogy elalszik a nagyágyba és utána átteszem a kiságyba, de az első forgásnál észreveszi, hogy nem a nagy ágyban van. Felébred és onnantól addig nem nyugszik, még vissza nem teszem közénk. Valaki volt hasonló helyzetben? Vagy csak egy jó tipp? Annyira jó lenne ha sikerülne visszaszoktatni.

júl. 23. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ehhez sok érő és türelem kell részedről. Jó pár éjszaka nem fog aludni, de erre nincs jó tipp. Beteszed a kiságyba és sokat fog sírni nem aludni mire megszokja. Kérdés te képes vagy-e ezt vegigcsinálni vagy inkább kényelmetlenebbül alszol. Erre nincs jó tipp, következetesség és idő. Én nem lennék rá képes, te eldöntöd.
júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

En nem szoktattam vissza, hanem eladtam a kisagyat es kapott egy padloagyat. Igy ott merem hagyni, de persze van kamerank is, figyelni szoktam ha egyedul alszik, mert hiaba elvileg biztonsagos a szobaja, o gyakorlatilag olyan tipus, aki a radiatorra is megprobal felmaszni, aztan leesik 😅


Viszont igy is igenyli, hogy melle fekudjon valaki, de az valtozo hogy mikor es mennyit. Merfoldekkel jobb a helyzet, mig amikor a kisagybol rakosgattam ide-oda, mert nem mertem a nagy agyon hagyni egyedul es a kisagyban meg mindig felkelt, mert szerintem zavartak a racsok meg hogy pici.

júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!