Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam most lesz 7 hónapos,...

Kisfiam most lesz 7 hónapos, lassan megyeget a hozzátáplálás viszont az estèk borzalmasak (nem alszik jól). Hogyan kell elkészíteni a tejbegrízt tápszerből? Mennyire szokott a gríz hasfájást okozni?

Figyelt kérdés
(tápszerből: Neocate LCP-t használunk).

#tejbegríz #7 hónapos #Tápszergríz
júl. 20. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem alszik jól szerinted,mert nem eszik eleget?

Sajnos az éjszakai ébredések teljesen normálisak még ebben a korban,az enyeimnel nagyjából másfél éves korukban érünk el odáig (egészen pontosan 15 es 17 honaposak voltak) hogy az éhség miatt(!) már nem keltek fel. Ott a felkiáltójel,mert azért egy egy fogzas,hasonlók be-bejatszottak.

júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog jobban aludni, ha megtömöd estére.
júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja nekem is azt mondták. Tömjem még, eltelíti a hasát. Gondoltam hogy nincs igy, nem logikus. De mondom kipróbálom, hogy hitelesen tudjam mondani hogy nem vált be. Tényleg nem vált be. 16 hónapos még mindig kel éjjel 1-2x. Pár kivételtől eltekintve au elejétől kezdve 1-2x kelt
júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam hetek óta pocsékul alszik, és biztos nem attól, hogy éhes lenne. Nagyon régóta átaludta az éjszakát amióta nagy melegek vannak azóta kell gyakran éjjel. Ha éhes lenne a babád nem tudnád visszaaltatni. Szerintem inkább a meleg lehet az oka vagy fogzás, mozgásfejlődés.
júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Vízbe főzném és, a végén keverném bele a port, hogy ne kapja oda.
júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogyha megtomod a babát atalussza az éjszakát

Ha ebredni akar, úgyis ébredni fog...

júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy kell csinalni, de en vettem olyan rizskasat a dm-ben, amit tapszerrel kell elkesziteni.

Mondanom se kell, cseppet sem segitett, de azert kiprobaltam es megnyugodtam vegre, hogy tokmindegy mit csinalok, kelni fog.

Es meg mindig kel, 1,5 eves 😅☹️

júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt kemèny 2 hónapunk amikor este 10-től másnap reggel 10ig aludt. Ez 1 hónappal ezelőtt megszűnt. Fog ügyileg van màr 4, mozgásügyileg a mászás felemelt popóval amit kost gyakorol. Nem gondoltam az éhség a kelés oka, csak gondoltam azért jobb lenne valami laktatósabbra váltani.
júl. 21. 00:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, elég laktató a tápszer. Egy éves korig bőven jó, ha az a fő tápláléka
júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!