Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Finommotorika babáknál. Ponto...

Finommotorika babáknál. Pontosan mit is jelent ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mármint az lenne a kérdésem, hogy mit jelent pl: a finommotorikai lemaradás? Mit kell figyelni egy 9 hónapos babánál? Az én fiam mindent megfog, csippentő fogással is. Valamint forgatja a játékait szépen. De van hogy a kezében van valami és csak rándul egyet (nem szándékosan) elejti a dolgokat. Hogyan és mit gyakoroljak vele. Vagy ez így még rendben van ebben a korban. Köszönöm ha válaszolsz.

júl. 11. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nincs. 9 hónaposan a lányom labdázott a kutyáimmal, felvette a letett labdát és dobta.

Ezen kívül már bőven próbálkozott kanállal enni, valamint golyóvezetőzött.

júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# ha ezzel azt szeretnéd közvetíteni, hogy esetleg én írtam ki a kérdést, akkor sajnálattal közlöm neked, nem én voltam. Ez az én kérdésem és orvos nem mondott rá semmit. Nem hipotón, csak szeretném ha ügyesebb lenne. De nem erőltetem ha ez így jó, ha nem akkor pedig fejleszteném.
júl. 11. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!