Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia a 6 hónapos...

Mit kell tudnia a 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Forog oda vissza, játszószőnyegen forog a tengelye körül mindkét irányba,megfogja a lábait( Nem veszi a szájába őket, ez baj?), játszik a kezeivel, szépen megfogja a játékait, egyik kezéből a másikba teszi őket, szájába rakja a játékait,a csörgöket rájött hogy rázni kell hogy hangot adjon ki. Mást nem kell tudniuk ennyi idős korban? Sokat van hason, mióta elkezdett forogni körbe a játszószőnyegén, van hogy repülőzik.( ez baj?) 45percet is kibír hason, inkább hason szeret lenni. Lerakom hátra egyből fordul.
júl. 8. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pont eleg neki tudnia. Ez nem egy verseny h kinek a gyereke csinal elobb valamit.
júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit "kell" tudnia. De önmagában az sem jelent bajt, ha innen valamit nem csinál.

júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi idősen már 5 diplomája kell, hogy legyen.


Bocsánat kérdező, de sosem értettem az ilyen kérdéseket. Nincs két egyforma baba, az egyik így fejlődik, a másik úgy. Ha valami nagy gond van, úgyis szól a védőnő vagy az a orvos. A te babád bőven rendben van, ne aggódj. Ezenfelül számtalan baba mama cikk van, olvassgass, számtalan útmutatással.

júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem versenyszerűen kérdeztem, csak érdekelt hogy kellene e mást " tudnia" egy ennyi idős babának.Pl forogni 6 hós korig kell ebből kifolyólag érdekelt hogy kellene e még mást csinálnia.Persze minden baba külömböző és nem egy ütemben fejlődnek. Mégis ha nem forog 6 hós korban akkor már " baj" van.Ennyi, miért kell kötekedni?
júl. 8. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a védőnő (nálunk legalábbis) adott hó státuszain mindig megkérdezi, hogy ami a nagykönyv szerint abban a korban elvárás, csinálja-e. Ha ezzel kapcsolatos kérdésem adódik, felteszem neki. Amiket te leírtál, tökéletesen megfelelnek a korának egyébként.
júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont elég amit tud :)

Nekem a kisfiam pl meg se fogta a lábait, nemhogy szájba vegye. És semmi baja, már 6 éves.

A kislányom meg nagyom sokszor fogdosta, szájbavette..ő jelenleg 8 hónapos. 6 hósan kb ennyit tudott, mint a tiéd (plusz ő elörébb volt mozgásban mert már mászott, ült és kezdett felállni, de nekem mindkettő nagyon gyors, ezeket ennyi idősen még nem kellett volna tudni, csak azt amit a tiédnek)

júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan h kell. A fiam spec nem forgot. Most is utalja. Szedul tole es hanyingere van.


A lanyom 1x volt hajlando atfordulni. Viszont 4 honaposan maszott.


A masik lanyom meg nem maszott gugult aztan felallt es elindult. Aaszas kompletten kimaradt. 2 evesen szorakozott a maszassal. Jatekbol.

júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!