Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatom egyszerre a...

Használhatom egyszerre a Biogaia cseppet, az Espumisan cseppet és a ColiComfort cseppet? (1 hónapos baba)

Figyelt kérdés

Mind másra jó, először a Biogaia-t kezdtem el, egy ideig jó volt, de kevésnek bizonyult, utána az Espumisan-t vettem, az is egy ideig jó volt, de most megint fáj a hasa és ezt a ColiComfort cseppet ajánlották. Mehet együtt a három csepp?


És még egy kérdés: beszedhetem a megmaradt 3. trimeszteres Femibion terhes vitamint?


Előre is köszönöm a válaszokat!



júl. 6. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem használ a hasfájásra semmi igazából csak az idő. Szóval nem egy ideig jó volt hanem épp a hullámzó hasfájás hol jobb volt hol pedig rosszabb. Sajnos tapasztalat. Bár én nem egyszerre adtam ezeket, de saját tapasztalatom hogy csak az idő fog segíteni.
júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Feminiont beszedheted, a Biogaia meg az Espumisan is mehet együtt, de a ColiComfortot nem tudom.
júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Mehetnek együtt.

Biogaia az nem segít egyik napról a másikra. Ha segít is, akkor kb 2 hét, mire a bélbacikat pótolja viszont hosszú távon nem is érdemes adni pont ezért. A hatását ennyi idő alatt kifejti, ha nem szűnteti meg a hasfájást, akkor más a gond.


De sajnos egyik sem csodaszer, bár nálunk rengeteget segített a co-lactase (ugyanúgy laktáz-enzim), remélem nektek is fog.

Nekem amúgy még 8 hónaposan sem bírta a baba a laktózos dolgokat, igaz 5 hónaposan a tápszere is laktótmentes lett mert gondoltam ideje elhagyni a cseppet, de rögtön ment a hasa szegénykémnek. Már most 1 évesen nincs baja a laktóztól.

júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

1 hónapos a gyerek de már a 3. cseppnyi tartasz. Egyfajta cseppnyi kellene minimum 1,5-2 hetet hagyni hogy el is kezdjen hatni!

Jó hogy nincs semmi változás! Egyszerre már 3-at minek????

Ne viccelj már. Ha egy nem hat nem fog összeadódni a hatása. NE KÍSÉRLETEZZ A GYEREKEN!

júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb hagyd a francba es ne adj neki semmit. Sokszor tobbet art, mint hasznal.
júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi nagyon sokmindent próbáltunk hasfájásra, semmi nem használt, üvöltött minden éjjel.

Idővel prsze elmúlt.

júl. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem max coli comfortot adj neki, a többi teljesen felesleges. Illetve az egyik válaszadó írta a biogaiat, hogy azt is csak 1-2 hétig kell neki adni. Ezzel is teljesen egyetértek. Időnként persze lehet egy kúrát csinálni neki.

A coli comfort laktáz csepp. Az tud segíteni, de nem csodaszer. Ha hasfájós a kisbabád akkor bármit adsz neki nem fog elmúlni. Amivel segíthetsz még az sok sok pocaktorna.

júl. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne adj neki ennyi mindent. Max egyfélét, ami segít. Ha nem segít, akkor ne add.

A femibion csak egy vitamin, amkor szeded be, amikor akarod.

júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a hasfájás az első max 3 hónapban. 1 hós a gyereked, lehet tejfehérje allergiás és azért fáj a hasa. Kipróbáltad már hogy nem eszel tejterméket? Biogaia nekünk bevált. De van akinél csak az idő használ.Ne add egyszerre a hármat szerintem ez túl sok egy ennyi idős babának.
júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik sem vált be.
júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!