Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet piros a szeme alatt?

Mitől lehet piros a szeme alatt?

Figyelt kérdés

1. Mindkét szeme alatt szabályosan piros. Szem tövétől kb a feléig ívesen. Tegnap sokat sírt, amikor köztünk haza, illetve éjjel igencsak rosszul aludt.


Viszont máskor is volt ilyen, bár arra nem emlékszem hogy sírás és nem alvás is volt e de akkor nem volt ilyen.

Ettől függetlenül lehet attól?


2. Elég nyűgös hónapunk van, jó baba, de valahogy mégis több napban is nyügi.

Sokat ásít (5-6x egy nap kis túlzással). (Alapvetően én is "álmos" típus vagyok, de nem tudom nála ez normális?)


3. Néha-néha kicsit duzzatabb a szeme alatt.


Természetesen ha nem múlik holnapig mindenképpen viszem orvoshoz, utána kérdezek csak hátha valaki tud érdemeset.

15 hónapos.


tegnapelőtt 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm hogy azért ne vedd el tényleg beteg gyerekektől az ügyeleti időt mert picit piros a szeme és ásít!
tegnapelőtt 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ráér szerintem is hétfőig.
tegnapelőtt 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom elírtam. Hétfőn érdeklődők utána a háziorvosunknál. Ettől függetlenül hasznos válasznak jobban örülnék.
tegnapelőtt 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján csak álmos és sírt.

Sok sírás után már az én szemem is duzzadt be reggelre. Melegtől az én gyerekem is aluszékonyabb kicsit.

Semmi baja szerintem.

tegnapelőtt 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni nem tudok de hétfőn amúgy Semmelweis nap lesz szóval se orvos se gyógyszertár nem lesz csak szólok ☺️
tegnapelőtt 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Világos szemű?

Csak mert a fiam kék szemű, és brutál érzékeny a szeme. Állandóan könnyes neki, folyamatosan viszket.

Voltunk vele orvosnál, azt mondta, ez ilyen sajnos. Nyáron hordjon napkalapot vagy napszemüveget. Meg ne dörzsölje. Na ezt mondd meg egy 2 évesnek. 😅

tegnap 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!