Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babával nyaralás?

3,5 hónapos babával nyaralás?

Figyelt kérdés
Ennyi idős lesz a gyermekem mikor nyaralni megyünk balatonra. Kicsit aggódom, terhesség alatt foglaltuk és nem igen gondoltam át. Lehet ebből jó nyaralás egy 3,5 hónapossal?
jún. 27. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne?!

Ha te vele vagy, megfelelő körülményeket teremtesz: saját ágya, tiszta, ápolt környezet, megfelelő nyugalom, a házban megfelelő hőmérséklet, stb.

jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mit vársz majd a nyaralástól? 😊 a gyerek ugyanolyan lesz mint otthon, ha nehéz baba, akkor nem lesz kevésbé nehéz. Nekem babával nyaralni max azért volt jó mert nem otthon voltunk - de pihentetőnek nem mondanám.
jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy a 2-es írta, mi 2,5 hónaposan vittük először nyaralni, hát nekem nem volt igazi nyaralás, mivel 0-24-ben a kicsit pesztráltam, hozzá igazítottunk mindent, inkább csak környezetváltozásnak mondanám.
jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Persze, csak nem szabad ugyanolyan elvárásokkal indulni, mint mikor ketten voltatok. A baba pici még, neki mindegy, hol van, csak az édesanyja legyen vele. Még talán jobb is, mint mondjuk egy 7 hónapossal, aki már nincs el egy helyben. Ne görcsölj rá, ne erőltesd a napirendet és élvezd, hogy nem otthon vagy. :)
jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elég nehéz, keveset alszik a hasfájás miatt, de abban reménykedem, hogy addigra elmúlik. 2-es te is kimentél a partra például? Ha szoptattál akkor ott hogyan? Ugye őt még vízbe nem lehet vinni, így én úgy is a parton fogok vele ücsörögni.
jún. 27. 14:01
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Igazabol gyerekneveles, mas kornyezetben, en csak igy hivom a nyaralasokat. Kivetel, ha jonnek a nagyszulok is, na akkor jut nekunk is egy kis pihi :DD


De ettol fuggetlenul en szerettem/szeretek gyerekkel nyaralni, legalabb kiszakadok a monoton hetkoznapokbol es egy szebb helyen vagyok :D

Amugy szerintem a legjobbkor mentek, amig nem kezd el kuszni, addig “sima liba” veluk. Mert elvannak kezben, babakocsiban, hordozoban. De ha mar kusznak, akkor nehez oket lefoglalni es vannak helyek, ahol nyilvan nem szivesen rakod le (pl etterem).

jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem a kettes vagyok, de szoptatásra nagyon ajánlom a strandsátort. Az se baj, ha nem zárható, terítesz oda egy nagyobb textilpelenkát, és már nem is lehet belátni. De ilyen pici babával, ha nincs szörnyű meleg én inkább várost néznék vagy könnyű terepen túráznék.
jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5 hónapos babával mentünk, én a parton ültem vele és ugyanúgy csináltuk a napi rutint, evett, aludt, játék közben hason fekve nem a labdáit, hanem a füvet piszkálta. Az apja kézben bevitte a vízben, azt nagy szemekkel nézte és kaptam is vissza etetni, altatni, stb.

A szállásra vittünk egy mini felfújható medencét, abba csapvizet tettünk és hason fekve csapkodta a vizet.

A parton vacsora, naplementés séta nem volt. Ő nem aludt babakocsiban, így a parton sétálva se tudtam nap közben altatni, vissza kellett menni vele a szállásra a kiságyához.

Így nekem is inkább helyszín változás volt csak, de a férjem úszott a Balatonban és kiment sétálni (a boltba popsi törlőt venni).

jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

3 hónapos volt a fiunk, amikor nyaralni mentünk.

Életem legjobb nyaralása volt.



Igaz mi nem a Balatonra, Miskolc és környékére mentünk.

Mi inkább programoztunk, nem egyhelyben ültünk. Magamrakötöttem és mentünk.

jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Babafüggő, de ha rugalmas vagy, simán. Én ilyen pólóban bárhol szoptatok:


[link]


Ha 2 felnőtt van csak, és a kicsit nem akarjátok vízbe vinni, az mondjuk nem ideális. Szóval ha tudsz szerezni valakit, aki mondjuk ül mellette egy órát, mikor alszik (és riaszt, ha felébred, vagy ahogy ti akarjátok), azt szerintem érdemes. Vagy hordozóbanagadra kötöd és csak derékig mész be, vagy vízibicikliztek, szóval végülis ki lehet találni jókat.

jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!