Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírdogálhat egyfolytában...

Miért sírdogálhat egyfolytában egy 11 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Most foga éppen nem jön. Egyszerűen nem tudok rájönni,mindenen végig megyek, de semmi se jó. Azt hinné az ember, ahogy telik az idő, jobb, de ő pont annyit ordít mint újszölött korában
jún. 25. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bármiért.

2,5 éves a lányom, ő még mindig itt tart.

jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű xD
jún. 25. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felveszed a válladra és sétálsz vele, akkor is sírdogál?
jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csinálta ezt a gyerek mikor el kezdett melegni. Nálunk az volt a baj, hogy melege volt. Én úgy öltöztöztettem fel, ahogy én öltözök, de ő máshogy bírja a hőmérsékletet, ezért lengébben hagytam. Például mikor én paplannal takaróztam, neki egy vékony pléd is sok volt. Mióta lengébben ölzötetetem és nem takargatom be éjjel, azóta sokkal nyugodtabb. Lehet hogy te is túlölzöteted a gyereket?

A másik amit csinálni kellett, hogy több vizet kellett igyon, mert a meleg miatt izzad. Hozzá kellett szoktatni, hogy igyon vizet, az szintén sokat segített.

Az is lehet a baj, hogy nem akar belepisilni a pelenkába, de kell neki pisilni. Ez problémája volt az én lányomnak is körülbelül annyi idősen, és ezért naponta néhányszor a csap fölé tartottam, hogy pisiljen ha akar (akart).


Ezekre tudok gondolni. Ha mondasz még konkrétumokat, akkor szívesen hozzászólok még. Ha ezek közül egyik sem, de rájössz, szívesen veszem ha megosztod, hátha majd segítség lesz nekem is.

jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogyan nyugtassunk meg egy síró babát?

Óvatosam emeld fel,tartsd a karodban úgy 3 évig, majd óvatosan tedd le! 🤣🤣

Viccet félretéve, nem lehet, hogy szepaszorong? Ilyenkor van az, hogy semmi sem jó csak anyán lógni. 😀

jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy 12kg, így viszonylag nehéz egész nap ölben hurcolni.

Igen, lehet, hogy melege van, folyamatosan azt látom rajta, hogy vmi idegesíti, jön a lábamhoz hogy vegyem fel (azt hiszi ez megoldja), felveszem, és mikor rájön, hogy nem oldja, tovább sír :/

jún. 25. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk addig sírt, amíg nem tanult meg önállóan járni. Addig letehetetlen volt. Én is sírtam vele együtt sokszor, hogy mindig azt mondta mindenki, hogy na majd ekkor meg ekkor könnyebb lesz, aztán semmi...
jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Áhh azt nem szabad elhinni, ez sose lesz jobb🤣 na jó, viccelek
jún. 25. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!