Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köhög a baba. Nem beteg!...

Köhög a baba. Nem beteg! Erőlteti. Tapasztalt valaki ilyet? Miért csinálják? Amúgy tök aranyos. Rászólok, hogy ne csináld és kinevet. De néha azért kicsit zavar, hogy imitálja a köhögést.

Figyelt kérdés

jún. 20. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Nem csak utánoz valakit, esetleg tetszik neki, hogy rászólsz? Én piciként a frászt hoztam anyukámra, hogy beteg vagyok, nagyim meg egyből vágta, hogy csak őt "csúfolom" (rossz szokása volt a torokköszörülés) 🙂

Az én 21 hónaposom meg hónapok óta azzal szórakozik, hogy butaságokat mond, pl. kulacsnak hívja a lakatot, pedig tudja a rendes nevét is, és huncutul nevet, ha kijavítom... De a babakocsiból is azért dobálnak ki dolgokat, mert az is egyfajta interakció a szülőkkel, ha visszaadják, szóval ha te tudod, hogy biztos nem beteg, akkor szerintem nevess vele :)

Előbb-utóbb úgyis jön valami jobb poén, és leszoknak az ilyen butaságokról.

jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

8 hónapos.

Hát én is azt gondoltam, hogy valahol ezt látta és megtetszett neki. Férjem szerint akkor csinálja, ha valamit már megunt vagy nem úgy van ahogy ő akarja.

De tényleg mindig van valami. Nem mondom, hogy unalmas velük az élet.😄

jún. 20. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinálta talán pár napig. Nem szabad rá reagálni. Ha bármi negatívat csinál és belőled ez valami nagy reakciót vált ki, ami neki tetszik, akkor csak még jobban fogja csinálni. Ezt a hajhúzásnál érzékeltem igazán (allergiás vagyok rá, ha húzzák a hajamat). Amúgy mindig lesz valami új, amit felfedeznek és azt gyakorolják :D
jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk másfél évesen volt egy hisszabb időszak mikor köhögött de semmit nem talált a doki, arra jutott lehet a nyálát nyeli félre a fogzás miatt. Hát sose tudjuk meg, de elmúlt.
jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy színészek. Az enyém azért is csinálta, mert tudta hogy akkor dobok el midnent és futok hozzà. :)


Aztán kirohogott. 8-9 hósan igen.

Máskor meg szimplán csak kinevet, hogy meg ijesztő anyàt. Imádom. :)

júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!