Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírva ébred , ez vajon normális?

Sírva ébred , ez vajon normális?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem , hogy a 3 hónapos kisfiam délutani alvásából nagyon ijesztő sírással ébred.

Nem sokszor fordult elő még (3x. -4x)

Viszont ma kétszer is , egyszer ébren volt , épp sétába indultunk volna.

Nagyjából olyan a sírása mintha megijedne valamitől vagy mintha megcsípné valami..

Nem tudom összefügg-e de kezdünk belemenni a fogzásba , eszi a kezét és patakokba folyik a nyála.

Várom tapasztalataitokat.

Egy kezdő anyuka



jún. 11. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Összefügghet, esetleg hasfájás gyanú vagy sok inger éri nap közben, azért még csak 3 hónapos, alkalmazkodik a világhoz. Elképzelhető, hogy besokall. A másik meg, hogy ez az a kor elég sokáig, amikor te kellesz neki. Alapból lehet ez is, hogy felkel és nem vagy ott.
jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Minden gyerekkel megtörténik. Lehet, hogy rossz álma volt, ha tud nekik olyanjuk lenni.
jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Évekig sírva ébredtek a gyerekeim, nem is tudom felidézni, mikor múlt ez el.
jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

3!

Szintén! Évekig minden alvásból sírva kelt a lányom.

jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Normális bár nekem is ijesztő volt..éjjel is ordítva ébred, gondolhatod milyen jó..
jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
A 2 hónapos lányom kb egy hete kel sírva, és csak attól nyugszik meg, ha felveszem. Utána már jókedvű, úgyhogy én arra gyanakszom, hogy egyszerűen megijed, hogy nem vagyok vele. Lehet, hogy nálatok is ez van épp.
jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
jún. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!