Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki inkább kis pólót vagy...

Van aki inkább kis pólót vagy hosszú ujjút részesíti előnyben a body helyett?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kis felsőnk van ami kis nadrággal hordható ugye, de tartok tőle hogy állandóan ki lenne így a dereka.
jún. 4. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ameddig pelenkás volt addig bodyt adtam rá. Nekem praktus volt hogy tartotta a pelust
jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen, allandoan kint lenne a dereka. 1 evesemre multkor egy orvosi vizsgalat miatt polot kellett adnom (nem lehetett rajta fem), hat katasztrofa volt. Ahogy fogtam, a nyakaig csuszott a polo. Hidd el, nem praktikus kicsiknek.

Mondjuk nyaron mar talan nem baj, ha kilog a dereka, lehet akkor mar kap polot, nem tudom meg, de most meg nem. Plusz a pelust is a helyen tartja azert a body.

jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos kora körül adtam a kisfiamra először sima pólót, hát egy 2 óra elteltével váltás volt bodyra, mert engem nagyon idegesitett, hogy folyamatosan felcsúszott neki… most 7 hónapos múlt, 80-as méretet hord és ezek a pólók már hosszabbnak tűnnek, vettünk egy szettet, a napokba megnézem hogy rajta marad-e már. De még ha be is válik, azért a body így is úgy is praktikusabb
jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4 hónapos egyébként :)

Akkor maradunk a bodynál, max ha nagyon meleg lesz felveszünk egy pólót :)

Köszönöm a válaszokat!

jún. 4. 10:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mosható pelenkahoz szokták sokan adni, mert azt nem kell tartani, meg sokszor rá se megy, csak a nagyobb méret.

Egyébként onnantól adtam, hogy jártak.

jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves, csak nyáron adok rá pólót, egyébként amíg pelenkás, a body sokkal praktikusabb.
jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja hat 4 hosnak abszolut nem praktikus. Mar attol a nyakaban lesz, ahogy fekszik es feszkelodik. De ha felemeled, meginkabb :D

Tavaly nyaron volt a kisfiam 2-4 honapos, napozot kapott vagy siman csak bodyt. Es ha annyira meleg volt, csak pelus volt rajta.

jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a kislányom, most kezdünk pólózni (bilire szoktatás miatt), de engem hűvösebb napokon most is zavar, hogy állandóan kilóg a dereka. :) Korábban is voltak próbálkozásaink miután már járni kezdett, de egyáltalán nem éreztem praktikusnak.
jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam szeptemberi gyerek, tavaly nyáron (azaz kb. 9 hónapos korától) adtam rá pólót, mikor már nagyobb melegek voltak, mert jobban szellőzött, mint a body. Ő akkor már szépen mászott és ült, néha kapaszkodva állt, ha még sok időt töltött volna hasonkúszva, akkor szerintem nem erőltettem volna.

Egy 4 hónaposnál még nagyon nem praktikus szerintem.

jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!