Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babádat vinnéd pár...

1 éves babádat vinnéd pár hétre lakni olyan lakásba, ahol kutya van, de ő még előtte nem találkozott kutyákkal?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy még messze van az, hogy erre kerülne sor, mert: külföldön lakom párommal és 3 hónapos kislányunkkal. 3 éve vagyunk kinn, és mikor hazamegyünk, anyósnál szoktunk lakni. Anyósomnak van egy kis korcs pincsije, soha életében nem bántott senkit (habár a gyerekeket, főleg a kicsiket nem szereti, mert mikor kölyök volt, szórakoztak vele). Ugat, de nem harap. Anyósomék társasházban laknak a 2. emeleten, a kutya egész nap a lakásban van, bejárása van minden szobába, ágyra, kanapéra. Imádom ezt a kutyát, de én annak a híve vagyok, hogy állat a lakásban ne legyen. Jövő nyáron, mikor kerek egy éves lesz kislányom, akkor megyünk haza. Anyósomnak ez az első unokája egyetlen fiától. Nem tudom, hogyan mondhatnám meg neki, hogy nem akarok ott lakni, amíg otthon vagyunk. Apumnál van sok hely, 3 gyerekszoba közül most kettő üres, így elférnénk bőven nála, de tudom, hogy rosszul esne anyósnak. Te mit tennél, hogyan vezessem rá, hogy ne sértődjön meg?
2010. okt. 29. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol itt a kérdés???Èn alapból oda mennék ahol több ahely,a gyereknek is kényelmesebb nektek is,ráada´sul apud!

Na meg nincsen kutya a házban.Vagy....A kutyát elkellene addíg csukni még ott vagytok.

Szintén írom e´n apumnál lennék,és átmennék a gyerekkel látogatóba anyóshoz.

2010. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyi,mi is külföldön lakunk,2 gyermek van 2,5 és 7 hónapos.Mink a szüleimnél vagyunk mikor hazamegyünk mióta vannak gyerekek....
2010. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kutya bent lakik a házban, feltételezhetően tiszta és egészséges. Nem hinném, hogy egy egyéves gyereknek árt egy kis immunerősítés, persze nem kell felügyelet nélkül hagyni a kutyával. De ha ez téged feszélyez, hivatkozz a több helyre, kényelmesebb lakásra. Ezt sértődés nélkül meg lehet érteni.
2010. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!