Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ingyenes ajándékcsomago...

Milyen ingyenes ajándékcsomagot, termékmintákat lehet igényelni babáknak? És hol, mi a menete? /6 hónaposak vagyunk/

Figyelt kérdés

Én csak Felicitas-os csomagot kaptam, terhesség alatt, és szülés után is, mást nem, de érdekelne, milyen lehetőségek vannak bármilyen babáknak való termékek érdekelnek.

Köszi!


2010. okt. 27. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Dm baba bónusz program!
2010. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a dm bababónusz programba, küldenek ajándékkuponokat, ezreket lehet vele spórolni.

Liberoclub.hu oldalon is ha regisztrálsz kapsz termékcsomagot - 2 pelus és pár termékismertető.

Hippes csomagra kupon volt a felicitasban, a következő dobozban is lesz egy.

neten tudsz kérni ingyenes milupa termékmintát.

rossmannban tudod gyűjteni a pampersek után a pontokat - libero után is a vonalkódokért a libero oldalán ajándékok közül válogathatsz.

A legutolsó felicitas csomagot is váltsd ki - 3 van összesen -

ennyi jutott hirtelen eszembe.

2010. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, most jutott eszembe, hogy pont ma kaptam egy pampers kuponfüzetet, amit a felicitason keresztül a kórházban megadott címemre küldött, van benne egy pelus is.
2010. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem válaszolok de mi a 3.felicitas csomag?

Én csak kettőt kaptam!

2010. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyet kaptam a védőnőnél - az első felicitas füzetkét egy újsággal -

egyet a kórházban

és a 3.-at a kórházi csomagban lévő kuponnal lehetett kiváltani. tudtommal ez a három van csak. a harmadikban már nincs több kupon sem, és gyakorlatilag alig van benne valami sajna.

2010. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. okt. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!