Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dobozos tejet kell forralni...

Dobozos tejet kell forralni másfél éves gyereknek?

Figyelt kérdés
vagy csak a zacskóst?
2010. okt. 27. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A dobozosat nem kell, de szerintem a zacskós is hőkezelt, így azt sem.
2010. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Védőnőm szerint nem kellene forralni, mert hőkezelt, de azt mondta, hogy inkább forralja, ártani azzal nem átok. Meg saját megnyugtatásomra is.
2010. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bolti tejet nem kell akár zacsis akár dobozos. Azok már hőkezeltek. Ha forralod tegyél bele cukrot, úgy nagyon fini.
2010. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még a 3 éves gyerekemnek sem adom forralás nélkül ...
2010. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A forralással nem megy ki belőle az összes hasznos tápanyag meg nem tudom még mi?
2010. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek elég vegyes válaszok, de azért kösz.
2010. okt. 27. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
A bolti tej már pasztőrözve van. Kedves (nem tudom hanyadik), aki még 3 évesnek is forralja. A házi tejet forralni kell az oké, még felnőttnek is, de a boltit felesleges.
2010. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a doki mondta, hogy forraljam a bolti dobozosat is (nem a hónapokig elállót, hanem a simát), és forralom is szorgalmasan. A lányom 20 hónapos. Csak azt nem tudom, hogy meddig forraljam még neki?
2010. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, én vagyok, aki még a 3 évesnek is forralja.

Sokkal nyugodtabb vagyok igy, amióta nem tápszert kap.

Egyrészt, azért mégiscsak könnyebben emészthető a forralt tej, másrészt, voltam egyszer tejüzem - látogatáson.

Na, az ott látottak nekem bőven elegendőek ahhoz, hogy ha már tejet kap, akkor legalább forralva legyen ...

De miért is ne forralnám??

Olyan sokan hurrogtak itt másik kérdésnél, ahol arról volt szó, hogy kell-e vasalni a gyerek ruháit.

Hát én meg nem vasalok, csak amit muszáj, mert én meg azt tartom teljesen felesleges időtöltésnek.

De amit megeszik-megiszik a gyerekem, az legyen csak "csiramentes" ...

2010. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy nem forralom. Kipróbáltam, már többször kapott forralatlan tejet és nem lett tőle semmi baja.
2010. nov. 3. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!