Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová lett annak az anyukának...

Hová lett annak az anyukának a kérdése, akit elhagyott a párja mert kislánya születt?

Figyelt kérdés
Akárhogy keresem, nem találom. Pedig kíváncsi lennék, mi újság velük. Tegnap volt kiírva a kérdés.
2010. okt. 26. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jézusom van még ilyen pasi a világon? el se hiszem....
2010. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy áttették másik kategóriába
2010. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam ezzel kérdéssel de engem is érdekelne hogy mi van vele:(

Elég szomorú:(

2010. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az volt, hogy nem tudták a baba nemét, mert az apuka nem akarta megkérdezni, mert ő végig biztos volt benne, hogy fia lesz, és megdöbbent, amikor megszületett a baba, hogy kislány. Talán, ha 2x volt látogatni, aztán azóta sem látta a babát. Elhagyta őket. :(

Szóval kíváncsi lennék, mi újság vele (velük).

Amúgy volt valaki, aki azt feltételezte, hogy kamu a kérdés. :S Nem hiszem, hogy ilyet bárki is viccből írna ki.

2010. okt. 26. 22:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Elhagyott,mert lányunk született.Normális?"-ez volt az a kérdés?Beírtam google-be és ezt adta ki.Kitörölték a moderátorok,sztem rasszista kérdésnek titulálták:-S Amúgy egyéb kérdések kategóriában volt.
2010. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
na az ilyen apuka mennyen is, ha elhagyna ezért a párom, akkor utánna már én se engedném vissza! Teljesen felháborít. Nem is szerette a feleségét se szerintem!
2010. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért érdekes, hogy ilyet kitörölnek, sok idióta kérdést meg még ki is emelnek és senkinek nincs vele gondja ....

Nagyon szomorú az eset, talán itt - ha látja az anyuka ezt a kérdést - válaszol majd, hogy mi van velük! Emeld majd ki szerintem!

2010. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy ilyen kérdést törölnek, nem is értem. Remélem az anyuka tényleg látja, és ír, hogy hogy van ő és a kislánya. Nagyon megsajnáltam őket!
2010. okt. 27. 14:48
 9/16 A kérdező kommentje:
Jah, 22:59! Köszönöm, ő rá gondoltam! :)
2010. okt. 27. 14:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

En ilyenrol nem is hallottam meg.....tuti nem normalis a pasas...apukam is fiut akart erre 3 lanya lett es meg sem hagyta el anyukamat....vagyis nem ezert hagyta el hanem egy 15 evvel fiatalabb noert, de ez mas tema.

A ferjem is kisfiut akart es lanyunk van es szuletes ota szeremem van, de tetotol talpig....

ez nem indok!!Gerincetelen ..... (karomkodas helye).....

2010. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!