Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csapvizet hány percig kell...

Csapvizet hány percig kell forralni/főzni csecsemőnek?

Figyelt kérdés
És hány hónapos korig? (budapesti csapviz)
2010. okt. 25. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
magam sem iszom a pesti csapvizet, babámnak még forralva se adnám. Miért nem veszel neki babavizet, vagy tisztított vizet?
2010. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Őszintén? Budapesten biztosan nem adnék még forralva sem csapvizet a babámnak.

Én a helyedben inkább vennék Szentkirályi mentes ásványvizet, azt még forralni sem kell, és csecsemők is fogyaszthatják. Nem akciósan kerül a 1,5 literes 119 Ft-ba (nem kell drága babavizet venni).

2010. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha kb 3-4 percig forralod, akkor már kimennek belőle a bacik.

A kérdező nem arra volt kiváncsi, hogy milyen babavizet vegyen, gondolom ő is tudja hogy a babavíz jobb, de nyilván oka van rá, hogy miért forralja a vizet.

2010. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hol látsz te itt babavíz-reklámot? Pont azért írtam a Szentkirályi szénsavmentes ásványvizet!


Egyébként meg a csapvízben nem csak bacik vannak, hanem általunk kipisilt hormonok és egyéb gyógyszermaradványok is, ami forralással sem tűnik el a vízből!!!

2010. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mértéktelen ásványvízfogyasztás sem egészséges,nekem a doki azt mondta 5 percig kell forralni a vizet,teának is,semmi baja a gyereknek,mondjuk én nem Pesten lakok... 1 éves korig kell forralni.
2010. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 percig forrald.
2010. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!