Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben kereszteltétek a fiatoka...

Miben kereszteltétek a fiatokat, légyszi irjátok le konkrétan? Hol vetettek keresztelöruhát (pécs vagy neten kéne 80as kb. )? Hol volt az ebéd -vacsora éterem vagy othon és kiket hivtatok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szia az árkád oldalában van 1 bababolt, biztos tudod az a 3 emeletes, nem jut eszembe a neve. Ott van sok kis ruha. Mi 1 hósan kereszteltük mind a kettőt, és sima fehér rugiban voltak a gyerekek. Otthon tartottunk egy ebédet. Nem volt nagy dínomdánom, de az ilyenkor nem is szokás.Ha megtehetitek, menjetek étterembe, ott kényelmesebb, nem kell neked bíbelődni az ebéddel, és a mosogatást is elintézik helyetted:D.
2009. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, pont előttem keresztelős képe:)Nekem ápr volt keresztelője, vajszínű vászonnaci harisnyával, fehér ing, kék mellény...ebben volt, semmi extra, viszont nekünk szűk család is nagy, olyan 35 en voltunk...keresztelő du volt, szombaon 4 től(baártunk keresztelte, református pap- s direkt alvás után h ne legyen nyügi)utána nekünk állófogadás volt közeli étteremben ilyen svédasztal szerűen, nagyik sütöttek sütit...így is 120e ft ba került, hát még ha komplett ebéd lett volna...de anyáékat nem akartam ezzel fárasztani h főzzenek, mi meg 54nm en lakunk
2009. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Itthon volt ebéd nálunk, szülők, keresztszülők és az ő szüleik, nagyszülők és dédik voltak ott. A ruha attól függ, milyen évszakban van a keresztelő, mivel nekem kislányom van, így itt keresgélhetsz (egyéb kiegészítőkkel együtt):

[link]

[link]

Üdv.

2009. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2009. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!