Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol kérdés! A gumi...

Vigantol kérdés! A gumi cseppentős helyett adnak másikat a gyógyszertárban? Vagy azt is ki kell fizetni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kifizettem, nem is kérdeztem, visszaveszik-e.

Ha van blokkod, kicserélik, de amúgy 311Ft:)

2010. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, kifizettük!
2010. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy adnak, ki kell fizetni. Nekem azt mondta a gyógyszerész, hogy ez üzleti fogás, nyugodtan használjam fel a régit is, nekem is van egy bontatlan is.
2010. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

21:02 ez az üzleti fogás nekem fura lenne, hisz egy kötelezően adandó termékről van szó. mindegy, nem ez volt a kérdés.


a gyógyszertárak nagyobb része nem veszi vissza, vagyis ki kell fizetni ismét.

2010. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Hogy nem unjátok még..?nehogy már 300 ft-tól legyetek szegényebbek..
2010. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 db bébiétel, van akinek számít 300 forint is, bár valóban nem fogunk a Vigantolon spórolni.
2010. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a 300 forintról van szó, hanem arról, hogy egy jóérzésű szülő vesz egy másik üveggel. Nekünk (jó esetben) ez nem nagy kiadás, de add össze az ebből származó többletbevételt.
2010. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:02-s vagyok, a 21:08-nak, hogy a 21:59-es írta le, hogy miért jó üzleti fogás ez.
2010. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem cserélték ki,teljesen bontatlan üveg volt,azt mondták,irassak másikat a dokival.A fiam ovis csoportársának az anyukája gyógyszertárban dolgozik és ős azt mondta,nyugodtan adhatom azt a Vigantolt,ami itthon van hisz nem használtam még,akkor nem is érintkezett a gumicseppentővel az üvegben lévő olaj.Rendes volt,mert hozott nekem egy olyan cseppentőt,mint a régi,kis műanyag,fehér és az jó az üvegbe,igy tudom használni,a gumicseppentpőt meg kidobtam.Esetleg próbáld meg te is,nem-e adnak ilyen cseppentőt külön!
2010. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!