Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kislányom...

3 és fél hónapos kislányom miért sír háton ébredésnél?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos kislányom ha háton elalszik magától akkor minden ébredéskor sír. Nem alszik ilyenkor csak 30 vagy 45 percet.

Este ha lefektetem a karomban alszik el és hasra teszem. Az egész éjjelt átalussza reggel ha felébred nem sír.

Miért sír háton ha felébred? Köszi a válaszokat!


2009. jan. 4. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 11 hónapos és én azt vetem észre ha nem aludta ki magát akkor mindig sírva kell fel
2009. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom már egyáltalán nem alszik háton,csak a babakocsiban. Mire rájöttem, hogy hason jobban szeret nekem is csak 30 perceket aludt háton. Többnyire valamelyik akartalan mozgásukra ébrednek fel vagy amikor átlépnének a másik alvásfázisba. Ilyenkor felriadnak és sírni kezdenek, míg hason nem tud olyan nagyon hadonászni.Szerintem próbáld meg hasra fordítani, ha már mélyen alszik.

2009. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!