Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spirál felhelyezése után...

Spirál felhelyezése után milyen mennyiségű vérzés a normális és ez meddig tarthat? Orvostól már kérdeztem de tapasztalatra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt másik kategóriába kellett volna írni, meg is tettem, de ott senki nem válaszolt...
2010. okt. 23. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első menstruációm a spirál felhelyezése után elég ijesztő volt. Sok volt és nagyjából 8 napig tartott. Most van fenn fél éve, most már normális mennyiség és nagyjából 5-6 napig tart.
2010. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekem 14.én tették fel ( ez az első ezért nem tudom hogy megy ez ) és azóta is vérzek... Bár mondta az orvos hogy ez előfordulhat, de én már soknak tartom. Lassan már a következő menstruációm is meg lesz és ez még el se múlt, félek hogy valami komplikáció lesz de nem szeretném leszedetni :(
2010. okt. 23. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8 hét után mentem vissza dokihoz,igaz nem erősen véreztem,de folyamatosan pecsételtem ez idő alatt.Nekem azt mondta,hogy 10-12 hét is belefér így.Amúgy Mirena spirálom volt,nem tudom ez esetleg számít-e valamit...
2010. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hormonos... Nekem nem az az enyém Goldlily. A hormonosat nem szerettem volna, mert épp a hormonok miatt nem szedek fogamzásgátlót sem ezért döntöttem a sima mellett.
2010. okt. 23. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!