Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Travel System babakocsi....

Travel System babakocsi. Melyik a legjobb? Mondjuk 180. 000Ft-ig.

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Graco Quattro Tour Deluxe.
2010. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt álmaim babakocsija, de sajnos nem tellett rá, mert a férjem pont munkanélküli volt a terhességem idején.

Ami fontos, hogy a sportrészt meg lehet fordítani, és nem a kart fordítod, tehát a bolygó kerék mindig elöl van. Szerintem az egyik legjobb márka.


[link]

2010. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz:Graco Quattro Tour Deluxe.
2010. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Körülményektől függ. Ha rosszabb a terep esetleg vidék, kátyús utak vagy járdák nehezebb terep akkor Espiro Vector 4 Air. Ha jó az út városban használod akkor Cam combi family vagy a Chicco (bár abban nem vagyok biztos h az most kijön 180ból).
2010. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

89 ezer

[link]


cam combi csajosban 99000.

Még egyszer babás lennék ilyet vennék :)

2010. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első babámnál ilyen kocsink volt, mert mindenki ezt ajánlotta, dícsérte stb, Graco Quattro Tour Deluxe, de én nem voltam vele megelégedve, mert nagyon hamar kinőttük, és szűknek bizonyult. Én nagyon nem szerettem!

Második babánknál viszont már ezt vettem:

[link]

Én csúcs szuper! Imádom!

2010. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha mernék nagyot álmodni :)))

2010. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a www.gyerekjatekok.5mp.eu oldalról rendeltem az "extra babakocsik" közül. Nem kell 180e-t ráköltened egy babakocsira ha nem muszáj. Szerintem legalábbis. Szuper babakocsi, és az ára sem földöntúli. Mi nagyon szeretjük, ajánlom.

2010. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!