Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzékeny bőrre milyen pelust...

Érzékeny bőrre milyen pelust használjak? Milyen pelust ajánlanátok? Huggies premiumról mi a véleményetek? Milyen pelust tudtok, ami nincs bevonva mindenféle illatanyaggal?

Figyelt kérdés

A 3-as méretből Pampers premium nem ütötte ki, a Libero és a pamp. acive baby iritálta a bőrét. Szegénykémnek a dereka körül is tiszta kiütés lett:(


Popsitörlőket sem tudok használni kiv a Nive sensitivjét, az parfümmentes.


2010. okt. 22. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Személyesen nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban, de a barátnőm kisfiának csak a Huggies pelusok voltak jók, a többitől neki is kiütései voltak.

Én személy szerint nem szerettem a Huggiest, mert ha sok pisi ment bele, mindig apró bolyhok maradtak a babám popsiján. A többivel (Pampers, Babylove) nem volt ilyen gond, még ha csordultig volt pisivel, akkor sem.

De nektek nem ez az elsődleges szempont, hanem hogy ne legyenek kiütései.

2010. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám bőre extra érzékeny,de a huggies bejött!Nagyon szuper!Viszont barátnőm kisfia NEM érzékeny,megsem bírta:(Szóval ezt így nehéz megmondani,hogy melyik lesz jó nektek!Ezért utálom,hogy nem lehet venni próbacsomagot!Mert így megveszel 80-90darabot sok pénzért és ha nem jó,akkor kidobtad a pénzed!:S
2010. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is utálom, hogy nincs kis kiszerelés. Már tele a szekrény "mégsemjó" pelusokkal:(
2010. okt. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!