Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babaáruház ez?

Milyen babaáruház ez?

Figyelt kérdés
Rendeltem az egyik Babaáuházból,már lassan 1hete.Semmi nem jött.Emaileket hiába írok,hiába hívom őket,nincs válasz.Na ilyenkor mi van?Akkor ez csak átverés?
2010. okt. 21. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik áruház ez? Belinkelnéd a honlapjukat?
2010. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
www.pelikanbaba.hu
2010. okt. 21. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Na tőlük még nem rendeltem, így sajnos nem tudok segíteni.

Telefont nem veszik fel?

Érdekes, mert általában az ilyen webáruházakból egyből vissza szoktak jelezni a megrendelés regisztrálása végett.

Én is jártam már hasonlóan. Én bábokat rendeltem és majdnem egy hónapot vártam. Igaz ők felhívtak, de mindig találtak valami kifogást, hogy miért nem postázták a megrendelt termékeket.

Már pont vissza akartam mondani a rendelésem, amikor megérkezett bónusz ajándékkal. Na mondjuk megérte várni, mert nagyon szép igényes bábokat készítettek.

MIndenképp próbáld velük felvenni a kapcsolatot, hogy egyáltalán befutott e hozzájuk a rendelésed.

2010. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem veszik fel a telefont.A rendelést emailben küldtem el,azt megkapták,mert vissza írtak,de azóta semmi.
2010. okt. 21. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:

bocsi, az offért, de 9.39-es válaszoló, honnan rendelted a bábokat?


én a bippa kft-t tudom ajánlani, rengeteg dolgot rendeltünk tőlük (kiságy, kókuszmatraccal, járóka, csak hogy a nagyobbakat említsem) és mindig megjött rendesen minden néhány nap alatt és mindig kaptunk vmi "kis" ajándékot! pl. pléd, csörgő.


és a telefont sem veszik fel? én a fogyasztóvédelemhez fordulnék, hogy ők nézzenek rájuk!

gondolom utánvétes csomag lenne, tehát pénzed nem áll benne, de akkor is mondják meg, mi a helyzet, mert akkor rendelsz máshonnan! így meg lépni sem tudsz, hiszen potyára 22 helyről megrendelni uazt, felesleges.

2010. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off:

Innen rendeltem a bábokat :

[link]


Egyébként a késedelmen kívül tényleg nem volt velük bajom. Azt mondták, hogy aki a bábokat készíti lebetegedett, és azért volt olyan lassú a feladási, postázási folyamat.

A bábok viszont tényleg gyönyörűek. Olyanok mint egy szép plüssfigura, csak éppenséggel bábozni is lehet velük.

Én egyujjas bábokat illetve vukkot rendeltem.

2010. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Nyíregy mellet lakunk,ez a babaáruház ott van!Volt,hogy kinéztem valamit az interneten rajta,és mikor átmentünk megvenni nem volt belőle,már kb. ötször jártunk így,soha többet nem foglalkozok velük.Biztos nincs készletükön és be kell,hogy szerezzék azért nem küldték még,szerintem hívd fel telefonon őket.
2010. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
.
2015. okt. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!