Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen étrend javasolt 7...

Milyen étrend javasolt 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Mostanra teljesen elválasztotta magát. A doki írt Sinlac-ot, ezt rendes tápszerként is lehet használni?

Reggel adhatok Sinlacot, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék - ha nem elég, akkor sinlac, uzsonna tejpép, vacsorára jóéjt tápszer.

Jó ez így, vagy csináljak valamit másképp?


Eddig a Sinlac helyett cici volt, de így nem volt neki elég és éjjelre is éhes maradt, fel is ébred még egyszer vagy kétszer... A sinlac-kal már rendben lesz szerintetek?


2010. okt. 19. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az ébredésnek ezer oka lehet, az enyém még most van hogy felébred, pedig másfél éves múlt.

Ráadásul még ciczik is.

Anno próbáltam a Sinlacot,fagyasztott tejet, tejpépet is(egyiket sem ette/itta meg) így rájöttem, nem azért kel mert éhes.

Amikor már mindent és sokat evett, akkor is kelt.

Tegnapelőtt is felébredt fél 2 körül

2010. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jó, köszi, hogy leírtad nálatok hogy van...

de az enyém azért ébred, mert éhes...

2010. okt. 21. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!