Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meglepődtem, mit tud a 6 hós...

Meglepődtem, mit tud a 6 hós fiam? Elolvasod, leírod, nálatok, hogy volt ez?

Figyelt kérdés

lent felejtettem a habtapi szőnyegen ivás után a cumisüvegét, benne a teával. nemsokkal később látom, hogy fogja a babám, és egyedül iszik... nagyon elképedtem, nem gondoltam, hogy ezt tudja?!

ez pár napja volt, azóta már 3x ott is hagytam a játékok között, hogy mi lesz. azóta, amikor megszomjazik iszik, eldobja, ha már nem kell neki és játszik tovább. azért is fura, mert nem játszik vele, nem lőtyöl, csak iszik és kész. mondjuk ezt csak akkor merem csinálni, ha figyelem a közelből, nehogy félrenyeljen. bár eddig nem volt rá példa.

viszont, amikor szomjas, a kezébe adom, ott vagyok mellette és egyedül iszik. :) úgy örülök neki, nem

is tudtam, hogy ő már ezt is tudja.


én mindig kevesebbet gondolok róla, és mindig meglep vmivel :)


2010. okt. 19. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk is a babakocsiban ült itattam és kivette a kezemből és egyedül fogta azután.


Ügyes... ha ilyen jól halad ne rontsátok el azzal hogy cumisüvegezni hagyjátok hanem kb. egy évesen adjatok neki otthon pohárból inni és csak útközben igyon csörös pohárból .


Az ilyesmi mindig öröm a szülöknek!

2010. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a csőrös itatót mikor kell elkezdeni használni? mennyi idős korában? és milyet vegyek?
2010. okt. 19. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

csörös poharat már el lehet kezdeni. Kisfian is 6 hos és csörös pohárbol már ö is tud inni. Ö cumi terén szolgálja ki magát, mert ha látja az ágyban, odamászik, es cumizik. :)

Engem is meglepett, mert kimentem a szobábol hanyadt feküdt cumi nélkül, fél perc mulva visszamentem, az agy másik végén hasonfekve cumizott!

2010. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ú, tök jó ezeket olvasni! Nagyon ügyes! Az én kislányom még csak négy és fél hónapos, de már ő is minden nap meglep valami új képességgel, akkora boldogság!!
2010. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!