Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elöre bébiételeket venni?

Érdemes elöre bébiételeket venni?

Figyelt kérdés

Hallom,sok kismama màr elöre vesz bébiételekt.

Érdemes?

Gondolomm akciokor.

Végül is a szavatossàga sokàig tart,kb 2 év.

Mennyire elöre értettem?

Kb 4-5 honap.


2009. jan. 2. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök felesleges. Nem is tudod mi az amit szeretni fog. S lehet az is,hogy inkább frisset fogsz neki főzni. Én nem vennék.
2009. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat vettem előre, volt amikor 50 db is volt itthon és el is fogyott. Akcióban veszem igy sokkal olcsóbb.
2009. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is betáraztam,és szinte már mind elfogyott(8 hós a babám)Olyanokat vegyél,amik "általánosak"pl.sárgarépa,sütőtök,répa-krumplival,rizs-hússal,stb.Aztán,ami kicsit extrább,azt előbb kóstoltasd majd meg vele.A desszerteknél ilyen gondom nincs,szinte minden gyümit szeret,és már a teljes-kiőrlésű és műzlit tartalmazót is kapja.A Hipp-es tejbegrízt is imádja.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.akkor veszek én is néhànyat,ha nem fogyna,van a szomszédba is kismami:)))))))))
2009. jan. 3. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!