Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vihetem a 2 hónapos babámat...

Vihetem a 2 hónapos babámat kenguruban ilyenkor?

Figyelt kérdés
pl.buszon be a városba,mert babakocsival kicsit körülményes.És mit adjak rá?
2009. jan. 2. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hordozókendőben hordom a 2 hós babámat. Van rajta body, rugdalózó, alatta zokni, rá vastag nadrág, vastag kiskabát, sapka. a kendő háromszor van körbetekerve rajta, mert így kell megkötni. Plusz erre veszem magamra a pulcsit, és a kabátot. Szóval van rajta pár réteg ;) Nem szokott fázni.
2009. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán ne használj még kengurut! nem jó a gerincének, majd ha már magától is tud ülni, kb 6 hónaposan...
2009. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A 2.válaszolónak-a kenguru min.3kg-tól 9kgig van.A gyerkőc utolsó mérés alapján(dec.15én volt)5300g.Nagy erős baba,elég jól tartja is magát-de ettől függetlenül,csak magam fele "hordanám".Ha ilyen iramban nő,6hónaposan már kinövi nem?

meg amúgy se napi rendszerességgel vinném.És azt olvastam itt a minap,hogy akinek rossz lett a csípő eredmény,annak a doki ajánlotta a kengurut.Akkor most mi van???

2009. jan. 3. 10:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem teszem bele hamarabb az bizti, sztem nem tartja őt annyira, de te tudod. Én is örülnék, tényleg megkönnyítené az életet, a vásárlást, de...A fejét tartja már, de a gerincre nem szabad még ennyi nyomásnak nehezednie. Kérdezdd meg a dokidat, hátha segít.. üzend meg mit mondott

2.válaszoló

sok sikert.

2009. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké,ma pont megyünk hozzá szurira,majd megírom szerinte mi jvasolt
2009. jan. 5. 09:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Na szóval rákérdeztem:azt mondta a dokinéni és a védőnő,hogy a kenguru egy szükséges rossz.Ha másképp nem megoldható az utazás,akkor persze tegyem bele,de csak úgy a lakásban ne használjuk.És hogy ilyen hidegekben öltöztessem be jól.Na ez szerintem egyértelmű. :-)
2009. jan. 5. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha! Látod? Én holnap viszem szurira, én is megkérdezem itt:)

Köszi, h megírtad..

2009. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia megint én vagyok! Ma én is rákérdeztem és azt mondta, hogy kendőben lehet nyugodtan, kengurut meg ha nem fontos ne, de ha igen, akkor is max fél órára egyszerre... az én fiamra értette gondolom aki most lesz 4 hónapos!!

:)

2009. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó,de akkor miért úgy gyártják a kengurut,hogy 3-9kg ig?Ennyire nincsenek tisztában azzal hogy mekkorák a babák?
2009. jan. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!