Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú repülőút egy 9 hónapos...

Hosszú repülőút egy 9 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Még csak tervezett út, kb 13 órás lenne átszállással. Ha van tapasztalat ilyen téren, akkor minden érdekelne. A baba viselkedése, mi vihető fel a gépre (bébiétel pl.), hova érdemes ülni (első sorba, ablak mellé, vagy folyósóra..stb.)
2010. okt. 18. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, mi csak rövidebb úton voltunk, de talán tudok egy-két tippet adni. Bontatlan bébiétel/ital felvihető, originál csomagolásban, és az is lehet, hogy meg kell kóstolnod. Ha szoptatsz még, inkább diszkrét helyre üljetek (ablak mellé), másrészről biztos kell pelust cserélni, akkor meg jobb, ha a folyosó mellett ültök. Babával a gép elején jobb, kevésbé ráz. Az én kislányom picit nagyobb volt, de szinte végigaludta az utat (de az csak 3 óra volt).
2010. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. En is csak tervezem a 12 oras, atszallasos utat a majd akkor 1 eves babammal, de utana kerdeztem par dolgot a legitarsasagnal. Mi Lufthansaval fogunk decemberben repulni. Naluk a baba fizet kb 10%-ot es ezert Frankfurtig van "mozeskosar-szolgaltatas", ami kb annyit tesz, hogy fel- es leszallaskor az en olemben lesz a baba, de kulonben kap kis kosarat, amiben alszik, es allitolag el is fog ferni benne, de ezt hiszem ha latom, marmint, hogy belefer-e a most 74cm es 9200 grammos (most 10 honapos) lanyom. A "mozeskosar-szolgaltatasnal" a babaval utazo utast nem akarhova ultetik, hanem olyan helyekre, ahova a mozes elfer, tehat elso sorba, ahol az ules elott fal van. Frankfurtol Pestig olben van a baba. Gepen van bebi menu, levesfelek, kompotok, uveges bebikajak, de uveges felbontatlan bebikajat felvihetsz a gepre. Meleg vizet tapszerhez ok biztositanak. A pelenkazo tatyot a tartozekaival a baba kezipoggyaszanak tekintik es elvileg abban minden benne lehet, ami amugy is. Nem kerdeztem kulon ra, de gondolom a baba koromvago olloja valsz nem lehet benne, de pelusok, tapszer, popsikenocs, uveges bebikaja igen. A gepen van lehetoseg a kenyelmes peluscserere. A babanak joga van egy 10 kilos borond feladasara. Babakocsit a gep ajtajaig beviheted, ott elveszik, majd tranzit repteren visszaadjak es a kovetkezo beszallasnal ujbol elveszik es celallomason visszaadjak. Ezeket nekem mind a Lufthansa mondta. Ha konkret kerdesed van, kerdezzel, hatha ugy meg eszembe jutnak dolgok.
2010. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 19. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!