Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülötteknek csak az...

Az újszülötteknek csak az orvos által előírt popsikrémmel lehet kenni a popsijukat vagy a Sudocrem popsikrémmel is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet sudocremmel is kenni.
2010. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

èn külföldön élek itt nem ír az orvos semmit.


én olyat vettem ami nagyon jó minöségü, illatmentes. de kaptam otthonról Sudocrem-et és pont egy újságban olvastam ez az egyik legjobb, még sebes részre is lehet kenni.

2010. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet használhatsz. Én csak 1 tégelyt használtam el, nem szerettem, nem is vált be. Hiába olcsó és sokáig elég.Én a fürdető krémet sem használtam, de ez nem volt kérdés csak leírtam.
2010. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolták a csecsemősők a kórházban,hogy amig nem muszály ne használjam a sudot. Csak akkor ha piros a kicsim feneke. Addig a sima gyógyszertárban kapható ott elő állított posikrémet használtam. Eddig alig alig volt piros a kicsim feneke. Nem is nagyon használom a sudot. De jó ha van. :-)
2010. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Nekünk a gyógyszertári popsikrém egyáltalán nem vált be, pár hétig használtam, utána váltottam Sudocremre, aztán pedig Bepanthenre és ennél maradtam. 16 hónapos,még mindig Bepanthent használok neki.
2010. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nikcsi ***** válasza:
Szinten kulfold es szinten Sudo az elso naptol. :)
2010. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én egyáltalán nem használtam amit felírtak, az első alkalom óta a Sudocremmel kenem a popsiját, soha nem is volt egy pötty se rajta.
2010. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

El kezdtem használni amit felírtak. Másnapra piros pőttyös lett a babám feneke. Egy hét mulva ajánlotta a doki a Sudokrémet. Egy nap alatt helyrejött a picim bőre, azóta is azt használjuk, de már csak napi 2-3 alkalommal, máskor semmit, nekünk nagyon bevállt. Vékonyan kell kenni!!

Fél éves a babám.

2010. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nem is írt fel a doki gyógyszertári popsikrémet, sem fürdetőt. A fenekét kezdetektől sudocremmel kenem, mostanában néha bepanthennel (ez az "elmenős" popsikrémünk).

És tényleg nem volt az elmúlt 8 hónap alatt egy pici piros pötty sem a fenekén!

2010. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Kezdettől fogva Sudocremet használunk és nagyon bevált. Nincs piros popsi egyáltalán.
2010. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!