Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám tüsszög és el...

6 hetes babám tüsszög és el van dugulva az orra, mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Orrcseppre gondolok, vagy más módszerek?

Egész nap fűtünk, meleg van rá mégis összeszedett vmit.


2010. okt. 17. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van tejcsid azt is cseppenthetsz neki. Nagyon jó még leszívás elött a sterymar(van babáknak való)Orrcseppet pedig beszéld meg a dokival-kevert vagy más fajta.
2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem száraz a levegő a fűtéstől? Nincs benne váladék?
2010. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hogy mennyire fütesz,de arra mindenképp figyelj hogy párásits is!Nem azt mondom hogy fagyaszd meg de attól hogy csecsemő nem kell a szobájában 30 foknak lenni!Hamarabb összeszed valamit sőt lehetséges hogy a páratartalom alacsony és ezért van oda a kicsi orra!

Én otrivin baby adagoló orrspray-t használtam ez korhatár nélküli! Kiszáradt orrnyálkahártyára is nagyon jó! Feloldja az orrban lévő beszáradt "cicakakát is" És könnyebben ki lehet neki szivatni!

A sterimár is nagyon jó tengervizet tartalmaz!

Remélem tudtam segiteni.

2010. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bébi sterimár nagyon jó, az adagolója jól illeszkedik a baba orrához, a múltkor én ilyet vettem amikor náthás lett a babám, utánna leszívattuk neki.


Én amikor ilyen pici volt a babánk, anyukáméktól kölcsönkértem a barométerüket, hogy lássan a szoba páratartalmát is. És néha volt "fikusz" is a babám orrában, még a tej bele tud menni nekik.


Próbáld ki, hogy belefújsz neki orrsprét és leszívod, gondolom Ti is vettetek porszívós orrszívót. Először és is félve használtam.

2010. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a Nasivin sanft-ot használom nátha esetén, ami újszülött kortól adható és utána leszívom (orrsziporszival). Csak olyan gyakran nem szabad szívni nehogy megsértsed a orrnyálkahártyát. Valamint igazuk van a többieknek, lehet, száraz a szoba levegője.
2010. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem piciknek való orrsprayt, meg van páratartalmat mérő kütyünk.Megtnézem köszi a válaszokat.:-)
2010. okt. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!