Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A negyedik hónapban vagyok de...

A negyedik hónapban vagyok de még minidg nincsen állandó orvosom. Kötelező az állandó doki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kötelező csak előnyös a te szempontodból!
2010. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogy is kötelező. Járhatsz sztk alapon is terhesgondozásra (ha fizeted a TB-t)
2010. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kötelező. lehet, hogy jobban járnál, ha csak szülésznőt fogadnál. olcsóbb is és ő foglalkozik veled többet, a doki csak az utolsó fél órában van kb. ott, a szülésznő végig. ha gátvédelmet szeretnél azt is ő csinálja majd nagyrészt.
2010. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt és meg se bántam, hülyeség az hogy jobban bánnak azokkal akiknek van, velem is rendesek voltak, rendesen elláttak és a kisbabámat is. Legalább amit az orvosnak oda kellett volna adni pénzt a babámra költhettem... A nővéreknek és a szülésznőnek csináltattam egy-egy csomagot meg kapott az aki a kis fülét kiszúrta, semmi többet én nem adtam. Nem vagyunk gazdagok bár megtehettük volna de ha milliomos lennék se csinálnám másként!
2010. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi

még annyi hogy 19 éves vagyok és semmit nem tudok ezekről a dolgokról.


:)

mi is az a gátvédelem?

és hol találok megbízható szülésznőt?

2010. okt. 17. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:

gátvédelem az amikor a kitolásnál nem vágják át a gátadat, de nem is szakad a gátrész, ergo nincs varrás sem és az ezzel járó nehézségek később. pl nem tudsz ülni stb.

először érdemes kórházat választani, és aztán ott szülésznőt. hogy ki a megbízható? kérdezgess ismerőseid közül, vagy ezen az oldalon a tapasztalatokról, hogy ki mennyire volt elégedett a kórházzal, szülésznővel, esetleg kit ajánlanának.

2010. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi

a jánosba járok.és nem nagyon vannak ismerőseim akik ilyen fiatalon szültek a többi ismerősöm meg már nem emlékszik.

2010. okt. 17. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor kérdezz ezen az oldalon.
2010. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj ki kérdést ki ismeri az ottani szülésznőket, jobbat nem tudok.
2010. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig a helyi orvosi rendelőbe mentem terhesgondozásra. Más kérdés, hogy itt 1 nőgyógyász van csak.

Én is csak szülésznőt fogadtam (dél-pestiben). Védőnő is tud valószínűleg ezzel kapcsolatban segíteni, nekem is a védőnőm ajánlotta a szülésznőt, akit felfogadtam. Egy szuper nőci, egész éjjel velem volt, az ágyam mellett ült, de a terhesség végén is amiben csak tudott, segített. Sajnos végül mégis császár lett belőle, amit a kórház ügyeletes orvosa csinált meg, de a szülésznő azt mondta, nagyon jó szakember, úgyhogy bízhatok benne. És adtunk az ügyeletes dokinak is egy kis pénzt, de iszonyat rendes volt velem, többször bejött hozzám, megkérdezte, hogy vagyok, minden rendben van-e...

Én is azt mondom, írj ki kérdést, hogy ismer-e valaki ott szülésznőt.

2010. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!