Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hete nem kapja a babám...

Másfél hete nem kapja a babám a D vitamint (visszavont). Nem lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
A védőnő még mindig nem íratott fel újat és amióta visszavonták azt a fajtát, ami nekünk van, nem kap a picim.
2010. okt. 17. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz,irass fel ujat.azt kiváltod és kaphatja,mert nem mindet vonták vissza.
2010. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Recept nélkül is lehet venni.690ft-ért vettem az újat.
2010. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, van, aki nem is adja a gyereknek...
2010. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És attól sem lenne baja, ha azt kapná, ami Neked van. Én nem tudm, mért csak félhíreket olvastok. A magyarországi vigantolban nem mutatták ki az anyagot, ami vissza van vonva (s a gyártási számát látod), azok a gumicseppentősök...

Nem kell ezt az egészet túldimenzionálni. Én orvosként adom a gyermekemnek a "visszavontat"....

2010. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a téma megint csak az újságírók által nagyon felfújt dolog! Hagyjuk már eddig jó volt most hipp-hopp oldódik, eddig is ilyet adtak senkinek nem lett baja, és igen jól írták előttem van aki nem is adja...
2010. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én adom a régit, ha baj lenne felhívták volna a figyelmet, hogy nem szabad használni.
2010. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem értek hozzá, de nem véletlenül vonták vissza. A gyerekorvosom is azt mondta, hogy ne adjam.
2010. okt. 17. 12:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Én orvos tanácsára adom a régit. Azt mondta, hogy ha nagy gond lenne, akkor arról már mindenki tudna!! S inkább adjam, nehogy a babó csontjai lássák ennek a hírfelfújásnak a kárát...
2010. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!