Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok interneten pelust...

Szoktatok interneten pelust rendelni?

Figyelt kérdés

Melyik honlapról érdemes?

Figyelem a teszveszt, vaterát, de szállítással együtt már nem éri meg.

Főleg a Huggies, Libero érdekelne.Eddig jó volt az olcsóbb is, de mióta megy a babám, már váltanunk kellett.


2010. okt. 16. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen méretet használtok?

üdv

2010. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első voltam.Én néha szoktam a teszveszről venni.

De inkább dmbe veszem kedvezménnyel.

2010. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Négyest használunk, de már inkább ötöst vennék, mert egy kicsit bevág a combinál.Pedig a lányom csak 8500 gramm 13 hós létére.Nem nagyon értem miért írják rá a kilót.Eddig nem nagyon választottam kiló alapján.
2010. okt. 16. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam 17 hós és most kb 1 hónapja tértünk vissza a 4-es liberóra és a 4-es babylovera és a 4+os tescós zöld pelust meg most kezdtük el használni kb egy hete.Mikor 12 hónapos volt akkor 6-os pelust használtunk liberóból és 5-ös pamperst.

Akkor 12 kiló volt a fiam és 83 centi.

Most is 12 kiló de kb 90 centi magas most és lement a babapocakja.Így kisebb pelusokat kell használni.A 6-os pelenka háromszor körbeér rajta.:)

Én most majd erről a honlapról fogok pelust rendelni kb három hét múlva.


[link]

2010. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!A link hasznos volt:D

Szóval a pocak miatt kell nagyobb?Sokat segítettél.Van még egy csomag 4-es Háppy, akkor azt nem ajándékozom el, hátha mi is visszatérünk a kisebbre.

2010. okt. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!