Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hipp-es uveges baba kajat...

A hipp-es uveges baba kajat amikor mikroba melegititek le kell venni a fedelet teljesen?

Figyelt kérdés
Legyszi ne nezzetek orultnek de tenleg nem tudom es az uvegen nem irja. Tegnap is levettem a tetejet es takarithattam a mikrot utanna ezerrel mert szetfrocskolt. De ha meg nem veszem le akkor felek, hogy nyomas keletkezik benne. Vagy csavarjam le es hagyjam ugy rajta? Ti hogy csinaljatok?
2010. okt. 16. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Zárva semmiképp se hagyd, mert szétdurran. Rajta hagyhatod a tetején, inkább.
2010. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, akkor ma ugy csinalom. Igen, gondoltam, hogy zarva nem lehet ezert is kerdeztem ra. Csak fura, hogy nem irja az uvegen.
2010. okt. 16. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Az mind semmi, hogy szétdurran, de mivel fém a teteje, nem lehet mikróba tenni.
2010. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmmm. Na akkor szepen kiteszem egy mikrozhato talba es lefedem. Eddig forraltam vizet es abba allitottam bele az uveget csak gondoltam igy gyorsabb es ha megyunk valahova akkor nem kell cifrazni a dolgokat.
2010. okt. 16. 08:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad a tetetejèt bele tenni, rajta hagyni, fém! Èn fèl percre teszem be, majd felkavarom és eheti is, pont langyos!
2010. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba ételeit nem szabad mikrózni!
2010. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok időre teszed be azért robban szét. Én a kis műanyag tálkájába teszem és úgy melegítem, de csak 15-20 másodpercig és az elég is neki és nem is fröcsköl ki.
2010. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!