Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeket a babasátrakat lehet...

Ezeket a babasátrakat lehet hurcolászni egyik szobából a másikba szétszedés nélkül? Kis lakásba való olyan, aminek van mászóhengere?

Figyelt kérdés
Le lehet azt venni róla,és csak akkor rátenni,ha játszunk vele?
2010. okt. 15. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk van. Pikk-pakk össze és szét lehet szerelni, mi még nem próbáltuk összerakva átvinni az ajtón, szerintem ahhoz elég nagy. Összerakva a mászóhengerrel a fél szobát elfoglalja (1+2 feles, 54 m2-es lakásunk van). Ha gondolod lemérem, hogy pontosan mekkora. Az alagutat magában is lehet használni, nem fix a sátorral.

Ehhez hasonló: [link] a Tesco-ban vettük még a nyáron.

2010. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,éppen ilyenre gondoltam.Nem fontos lemérni,tudom h az ő szobájukban nem férne el,ezért kérdezem h mennyire mobil,ill. h mit jelent h pikk pakk össze lehet szerelni?Esetleg levehető róla a henger?Olyan van,ami kislabdákkal kapható?
2010. okt. 15. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy a henger levehető, nincs a sátorhoz varrva, olyan mint egy harmonika, össze lehet csukni és egy karika lesz, 3 madzag tartja. A sátrat kiteríted, a 2 db rudat a helyére csúsztatod és már kész is! 5 perc alatt kényelmesen fel lehet állítani (gyakorlással még kevesebb). :) Egy szatyorszerű tasak van hozzá, abban tároljuk. Én nem akartam labdásat, nem is láttam, de azt lehet külön is venni.
2010. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!