Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hatott fogzásra a Panadol...

Nem hatott fogzásra a Panadol szuszpenzió. Előfordult már nálad?

Figyelt kérdés

Beadtam, elaludt, de 5 perc múlva újra fent volt, és ott folytatta a sírást ahol abbahagyta. Valószínű hogy fogzik, de ha mégsem, akkor is hatnia kellene a Panadolnak, hiszen fájdalomcsillapító. 5,5 hós a baba.

Lehetséges, hogy valami máson húzta fel annyira magát, hogy 1 órája egyfolytában sír, csak kézben nyugszik meg, cicin újra és újra elalszik, de mindig felébred 5-10 perc múlva.


2010. okt. 15. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Az is érdekel, hogy mennyi idő alatt hat? Lehet, hogy még nem is hatott, csak már túl ideges vagyok...
2010. okt. 15. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a nurofent használom !
2010. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is nurofent adom.szerintem jobb!!!!!!
2010. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél óra, de nekünk se hatott, a Cataflamviszont nagyon jó, és sokáig kivette neki a fájdalmat. Az orvos írta fel nekünk, látta mennyire szenved, hisz 4 foga jön neki.
2010. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg neki a nurofent! Más a hatóanyaga, egyik babának ez jön be, másiknak az. Nekünk pld a nurofen nem használ, csak a panadol baby. De minden gyerek más, egy próbát megér.

Vagy van még a viborcul kúp szintén fogzásra, homeopátiás.

2010. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Viburcolt is adtam később, de így is alig aludtunk valamit. Csak cicin és kézben nyugodt, a kiságyban sír. Max. 2 óra alvás.

Vagy ez a normális, és még ennél is rosszabb lenne, ha nem adnék be neki semmit??!!

2010. okt. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!