Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha délelőtt már eszünk gyümölc...

Ha délelőtt már eszünk gyümölcsöt, akkor a következő a főzelék délben vagy a tejpép délután?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 8 hónapos és reggel tápszert kap, tízóraira tejpépet, ebédre főzeléket, uzsonnára gyümölcsöt, vagy babajoghurtot, és vacsira tápszert. Természetesen ha te úgy ítéletd meg akkor tízóraira adjál neki gyümit, és uzsira meg tejpépet. Az én lányom elég rosz evő és a tejpép jobban nyomja, ezért kapja délelőtt. Mert akkor este megeszi a tápi adagját. BUÉK!
2008. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Milyen sorrendben vezetted be ezeket? Először uzsi, aztán tízórai, mjad ebéd? Vagy?

2008. dec. 31. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Először a tízórait váltottam ki, majd az ebédet és kb. három hete az uzsonnát. Öt hónapos kora óta csinálom a hozzátápit. Elég lassan ment a dolog, de türelem kell mert finnyás és válogatós a drágám. Egy jó étkű babánál ez valószínűleg gyorsabban kivitelezhető. A babjoghurtot egy hete kapja és nagyon ízlik neki. Üdv.
2008. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Boldog Új Évet!

2008. dec. 31. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is tízóraira gyümölcsöt kap a babóm, aki 7 hónapos múlt és anyatejes. Kb. 5 és fél hónaposan kezdtem vele kóstoltatni a gyümiket. Rá olyan 3-4 héttel ebédre jöttek a főzelékek. Múlt héten kezdtem az ebédet kis husival is kiegészíteni.

Úgy tervezem, 2-3 hét múlva kezdjük el kiváltani az uzsonnát joghurttal, túróval, gabonapelyhekkel. Bár voltak alkalmak, amikor vacsira adtam neki tejpépet, mert biztos akartam lenni, hogy nem az éhségtől ébred fel éjjel, de annyira nem tetszik a tejpép. Szerintem felesleges a sok cukor és egyebek, ami benne van. Persze azért gondolom, én is fogok neki néha uzsira adni, de inkább csak a változatosság miatt.

2008. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gabona pelyhekkel miért akarod tömni? Az sokkal egészségtelenebb szerintem mint a tempép ami kifejezetten a babák számára készül. BUÉK!
2008. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zapkorpára és hasonlókra gondoltam, mert abban nincs semmi egyéb cucc. Volt már, hogy tettem a gyümölcsébe is, hogy laktatóbb legyen. Forró vízben hagytam, hogy megdagadjon és úgy bele a gyümibe. Szerintem nem rosszabb mint a tejpép.
2008. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah igen az tök jó! Azt hittem ilyen hétköznapi cuccokra gondoltál. Persz a zabkorpa sokkal jobb:)
2008. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A zabkorpát hány hós kortól lehet adni?
2008. dec. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!