Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jégkocka tartóban fagyasztanát...

Jégkocka tartóban fagyasztanátok le anyatejet?

Figyelt kérdés
A délelőtt lefejt tejet este odaadom, de mindig marad olyan 20-30 ml. Nem akarok egy teljes edényt berakni emiatt. A fagyasztómnak van külön jégkocka tartó polca, ott mást nem tárolok, csak jégkockát. Ha van, vennék fedeles jégkockatartót.
2010. okt. 13. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én aventes pohárba tettem,és mikor megfagyott,áttettem zacskóba,egybe többet is,amit fóliahegesztővel lezártam.Jégkockatartóban nagyon kicsi adagok lennének.
2010. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én direkt vettem a tejnek jégkockatartót,amit természetesen minden használat elött kiforráztam.Nekem bejött,mikor megfagyott akkor raktam be zacskókba.Jó volt mert kissebb és nagyobb adagot is készíthetsz vele.Próbáld ki,én tudom ajánlani neked.
2010. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le a tartót, majd fagyaszd le a tejet, és az eredményt tedd át egy zacskóba. Annyit kell csak kivenni, amennyit felhasználsz. Nagyon praktikus. Az már másik kérdés, hogy megeszi-e a lefagyasztott tejet. (az enyém nem, pedig a hűtő roskadásig meg volt rakva, és egy kisebb vagyont költöttem az Aventes poharakra.)
2010. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van szilikonos jégkocka tartó is. Én nem vettem soha Avent poharat. Műanyagos boltban lehet kapni tárolós dobozkát fedéllel. Kb. 50 Ft-ból kijön 1 db. Ha más nem volt kéznél, sterilizált Actimel-es dobozban fagyasztottam le.
2010. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az eldobható 1-2 dl-es pohár is tuti erre a célra
2010. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Aventes pohárba csak a nagyobb mennyiségeket teszem. Veszek akkor egy új jégkockatartót, aztán csinálom a fent javasoltaknak megfelelően. Köszi még1x :)
2010. okt. 14. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!