Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legolcsóbb játék...

Melyik a legolcsóbb játék webáruház?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

www.regiojatek.hu

Szerintem ez én innen vásárolom a játékokat.Többet is megnéztem de ez a legtutibb ár szempontjából!

2010. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem ők a kedvenceim:


[link]


Nem sokan ismerik, pedig nagyon jók!

2010. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. okt. 13. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy belekérdezek!


Kedves első!


Mennyiért postáznak a régióból?

Köszönöm válaszod!

2010. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Toystore.hu

Én tőlük rendeltem, szerintem jók az árak.

2010. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Regio rendelést a gls hozza én 10000 ft felett rendeltem kaptam ajándékot és 690 ft-ért hozták ki 3 nap múlva.
2010. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én a tulliból rendeltem 5000 ft. felett ingyenes a kiszállítás.
2010. dec. 31. 16:21
 8/9 anonim válasza:

Én szeretem a jatekshop.eu. A legjobb készlettel rendelkeznek. Amit látsz az oldalukon tényleg van, amint fogy a készlet rögtön leveszik. Nekem könnyű, mert cégnél többen rendelünk, így 25000 felett ingyenes. Egyébként még kb. 700+utánvét(300), ha utólag fizetsz.

A másik a tulli. Drágább, de most már náluk is látszik mi van készleten. 7000 felett ingyenes kiszállítás, és ha már rendeltél tőlük jóváírást kapsz a következő rendelésből.Sokszor annyira jön ki, mint egy kedvezőbb webáruház, és még rendelési díj sincs Szoktak jó akcióik is lenni. Szeretem a vásárlói véleményeket, sokat segítenek vele. Én is mindig beírok, ha rendelek, hogy segítsek vele másoknak.

A harmadik a Játéknet. Ár hasonló, mint a játékshop, itt sem ér csalódás látszik mi van készleten, és érdemes figyelni, mert csinálnak egynapos ingyen kiszállítást. Ilyenkor nagyon jól szoktam járni. Vannak jó akcióik is.

2012. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 martin36 válasza:

Nemrég akadtam a www.olcsonagyker.hu játék webáruházra.

Széles a választékuk,és az áruk minősége is igen jó,az árak pedig jóval olcsóbbak az átlagostól szerintem.

Mindenkinek csak javasolni tudom.

Érdemes megnézni.

2013. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!